Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti mit tennétek, ha kiderülne a párotokról, hogy iszik?

Figyelt kérdés
Nyilván tudja, hogy szeretek NÉHA inni, de sajnos többször iszom, mint néha... Jóval többször. Ti mit tennétek? Egyből szakítás lenne, vagy próbálnátok segíteni?
2020. júl. 22. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
nőként írok: Miért nem mész el elvonóra?
2020. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Adnék neki egy esélyt, de ha nem látom rajta a szándékot, elhagynám.
2020. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első, azért nem megyek elvonóra, mert NEM vagyok függő. Volt, hogy 5 hónapig semmit nem ittam, és sem remegés, sem idegesség nem jelentkezett. Csakis a jókedvért iszok, mert az csakis akkor a legjobb, ha van bennem pia.
2020. júl. 22. 14:47
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Most te nő vagy? De tök mindegy, nem hiányozna egy olyan ember aki nem tud mértéket tartani.
2020. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Szakítanék. Átéltem milyen jó érzés úgy felnőni, hogy az egyik szülőm alkoholista. Én ezt nem szeretném a gyerekemnek.
2020. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

*Első, azért nem megyek elvonóra, mert NEM vagyok függő


Minden alkoholista ezt mondja, és ezt hiszi magáról.

2020. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6-os, testileg valóban nem vagyok alkesz.


Lelkileg meg amúgy is rottyon vagyok.

2020. júl. 22. 14:54
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Tapasztalatból mondom. Alkoholista vagy, ha már iszol egy ideje, ha egy héten többszőr is iszol, ha az ivás köré szervezel mindent...ha már megfelel a silány pia is..

Csak magadnak hazudsz, mert mindenki látja..

És ettől még szerethető ember vagy, csak ne hagyd az alkoholt felűlkerekedni!

2020. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy alkoholista vagyok, én nem is tagadtam. Csak az elvonót tartom hülyeségnek, mivel ha nem iszom 1 évig is, ugyanúgy vissza fogok esni.
2020. júl. 22. 15:18
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

Tehát egy nőnek az alkoholizmust is elnézik. Döbbenetes!


Én is alkoholista vagyok, 29 éves pasi, de a nők lehánynak!

2020. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!