Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezt mondja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja a barátnőm akkor tényleg nincs vissza út?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az utóbbi időben semmi sem jó, amit csinálok, minden csak rossz amit teszek, és ez rám van hárítva. Már-már sokszor annyira abszurd, hogy ha értetlenül vissza kérdezek, akkor lekezelő vagyok és flegma.

Sőt, az utóbbi beszélgetésünk során már azt mondta, hogy várja, hogy ennek a kapcsolatnak vége legyen, várja, hogy vége kimondjam a szakítást, mert ő nem tud velem szakítani, mivel ő (velem ellentétben) szeret engem.

Ha ilyeneket mond, akkor fölösleges megpróbálnom tovább gürizni, hogy megoldódjanak a problémák?



2020. júl. 23. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez az ember nem szeret téged. Köze nincs semmilyen érzéshez.
2020. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég...mintha az én exemet hallanám... :-)

És itt a lényeg...ex. Ugyanezt mondta nekem, hogy nem érzi, hogy én szerelemmel szeretném...de, hogy ő mennyire szeret és mindent megtesz ezért a kapcsolatért.

Mi megpróbáltuk még egyszer, mondanom sem kell, hogy nem sokáig működött. Olyan feltételeket szabott már, amivel én nem tudtam azonosulni. Felnőtt nő volt, de néha mintha egy gyerekkel lettem volna.

Sajnálom, de véleményem szerint ti is ebbe az irányba haladtok.

Próbálj meg vele azért beszélni, hátha Te tudsz rá hatni, hogy hogyan is gondolja a kettőtök kapcsolatát!?

2020. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja azért meg kéne beszélni vele így egy mondatból nehéz tippleni biztosra. 23F
2020. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyira egyértelmű, hogy már nem szeret, hogy nem is értem ezt hogy nem veszik észre az emberek.

Bár van viszont egy olyan érzésem, hogy ezt te is pontosan tudod, azt hogy nem szeret téged, különben nem írtad volna ki a kérdést.

2020. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nőt hagyd a fenébe.Nem is értem,hogy lehet idáig elmenni.Tipikus hp,azt hiszi,hogy körülötte forog a világ.Se nem szeret,se nem tisztel.Ráadásul még a felelősséget se vállalja,azt is rád akarja sózni.Szakíts te,hogy te legyél az átkozott gazember!Az érzéketlen,a semmire se jó!


Rugd ki a francba!!Felesleges időt pocsékolsz rá!

2020. júl. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazából ő alapból is az az éles nyelvű, felhánytorgatós természetű ember.

Valamit aztán, ha nem úgy csinálok ahogy azt elvárná, vagy tényleg hibás vagyok valamiben, akkor minden elő van szedve, és napokig keresztül hallgatom, hogy hogy lehetek ilyen ember, tőlem nem ezt várta, nekem megszokás ez már csak, nem azt az embert ismerte meg aki vagyok, de most már, ahogy írtam fentebb, ilyeneket is kapok, hogy ő ott tart, hogy alig várja, hogy ennek én vessek véget, mert nem boldog soha.

Nekem pedig tényleg rosszul esik, hogy ilyenkor a világ rossza vagyok, és hallgatom lajstromba szedve, hogy mennyire rosszul bánok vele. Van mikor rossz napom van (azért nincs sok) és olyankor ingerültebb vagyok, és nem úgy beszélek úgy általánosságban mint mikor minden happy, de akkor sem kiabáltam vele. Ezt elismerem, hogy rosszul eshet, de hiába kérek bocsánatot is. Viszont azt egy fél év után hozzám vágni, hogy két éjszakai műszak után pihenni szerettem volna az egy személyes ágyamban, mert másnap ismét éjszakára mentem, és ezért ő haza kellett estére taxizzon, mert megmondtam, hogy most fáradt vagyok, szerintem sok.

2020. júl. 24. 08:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy komoly, mély tisztázó beszélgetést azért megér a dolog, de nincs sok remény!
2020. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy mondatból akkor se lehet biztosra tippelni az utolsó válasz az sokkal elgondolkodtatóbb.
2020. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ahh a mély beszélgetés már megtörtént, nem is egyszer ráadásul. Ezért is kérdem a tapasztaltaktól, hogy kinek mi a véleménye, ezek után van még értelme tovább próbálkoznom a megbékéléssel, vagy ennek már úgyis annyi?
2020. júl. 24. 10:15
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy rosszul közelítetted meg? Lehet, hogy megvolt a mély beszéd de nem úgy ami rá hatni tudna. Persze amit írsz az ijesztő de attól még jól kommunkáltál felé? Szerintem is nagy a baj de ezen még el kéne gondolkozni a biztos szakítás előtt mert valszeg annyi neki de hátha.
2020. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!