Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexmegvonás - van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmegvonás - van értelme?

Figyelt kérdés

Barátom megbántott valamivel, részben szándékos, részben pedig nem szándékosan. Nekem ez rosszul esett, sajnos pont beletrafált számomra az egyik legkényesebb témába és ezt már előtte tudta, hogy nálam ez forró zóna és mégis megbántott vele.


Nagyon durván ideges lettem, konkrétan remegtem és totálisan kiakadtam rá, szinte hisztérikusan, mert annyira ideges, dühös és megbántott voltam. Elbőgtem magam a telefonban is.


Viszont ő mintha nem érezné a helyzet súlyát és jól szórakozik rajta. Nem rossz indulatú a barátom, de egyszerűen nem érti, hogy engem ez miért bánt és kb szarkasztikusan beszél róla. És ezzel még jobban felidegesít, hogy még csak meg sem ÉRTI, hogy mi a fene bajom van. :(


Nem vagyok egy bosszúálló fajta, de eszembe jutott, hogy nem fogok vele szexelni. Ismétlem, nem bosszú ez, hanem szeretném, ha végre komolyan venne, hogy banyek, tényleg megbántott és kicsit gondolkozzon el, és érezze, hogy valami rohadtul nincs rendben. :/ a szex mellőzése szerintem elég erős jelzés lenne irányába, hogy valami nagyon de nagyon nem okes.


Alapvetően ezt senkinek nem tanácsolnám és nem is tartom normális viselkedésnek, amit kitaláltam, de egyszerűen sehogy nem tudom vele megértetni, hogy nekem ez tényleg fáj. De talán nem kellene lealacsonyodnom?


Tanácsokat tudnátok adni? Ti csináltatok hasonlót?


2020. júl. 24. 02:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%

Állításod szerint nem vagy egy bosszúálló fajta. De, az vagy.

Nem szexmegvonás kéne, hanem neked egy pszichológus.

2020. júl. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Egyébként maga a sztori, amivel megbántott, az az, hogy sajnos nekem az egyik exem révén nem a bizalom az erősségem, illetve próbálom ezt a bizalmatlanságot legyőzni. A barátom ma elment iszogatni (nem élünk együtt), és mondta, hogy hajnali 1 körül hazaér és hív. Így tettük le a telefont kora este.


Viszont már negyed 2 volt és én rácsörögtem, hogy mi van, de nem vette fel. Hívtam egy fél órával később, és akkor sem vette fel. Írtam még neki hogy aggódom.


Később írt, hogy elhúzódott az este, és látta is, hogy hívtam, de nem akarta a haverokkal a beszélgetést megszakítani és azért nem vette fel és írt vissza... Mondom neki, hogy tudja, hogy nálam ez nagyon kényes téma és ha felveszi, beszélünk 1 percet h elhuzodott, később ér haza stb, semmi probléma nem lett volna, de ez hogy látja, hogy halálra izgulom magam és SZÁNDÉKOSAN nem veszi fel a telefont, mert éppen a haverokkal dumcsi van? Ráadásul úgy beszéltük, ő fog felhívni 1-ig bezárólag, azt pedig elfelejtette.. És mikor én hívom, akkor szándékosan nem veszi fel a telefont. Mondom neki, hogy igyekszem meghagyni neki a teret, de ha nen tartja magát ahhoz, amit megbeszéltünk, ebben nem fogok fejlődni... Pláne hogy utána hiába hívogattam, szándékosan fel sem vette. Ja és ebben az a pláne, hogy ő kezdeményezte az egészet, hogy egyáltalán telefonálni fog 1-ig bezárólag, mert említettem hogy nem esik jól, hogy mostanában egyre többet járkál el így éjszaka a városba iszogatni. És szerintem jogosan... Régebben nem csinált ilyet, májusban kezdte kb hohy heti szinten eljar inni..

2020. júl. 24. 02:25
 3/26 A kérdező kommentje:
1-es, sajnos lehet már tenyleg igazad van... Nem tudom meghúzni a határaimat, hogy mi az ami belefer, mi az ami nem. És sosem jár semmi következménnyel, mintha mindent szabad lenne neki, én csak nyelek és tűrök. Emiatt kellene pszichológus nekem, hogy legyen tobb onnecsulesem.
2020. júl. 24. 02:28
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Szexmegvonás? :D Majd ne csodálkozz a megcsal, vagy kidob. Én azonnal kidobnám.
2020. júl. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%

Azért kéne pszichológus, mert betegesen féltékeny vagy. Az a nem normális, hogy hajnali egykor fel kell hívnia, mint egy 8 éves gyereknek anyukát. Az se, hogy 15 perc késés után reszketsz és hisztizel.

Azt te tudod, hogy neked mennyire normális, ha folyton inni jár a haverokkal. Nekem nem lenne az.

Ne a szexet vond meg, hanem tedd ki a szűrét. Egy csepp bizalom nincs benned, anélkül meg semmit se ér a kapcsolat.

2020. júl. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

Huhaaa, úgy tűnik nagyon akaszkodó vagy. Azt mondod hagysz neki teret, de kivágod a hisztit, ha egy buliból nem hív fel a megbeszélt időben, majd elkezded rögtön ezzel zaklatni. Kiskorúsítod a pasid, a kapcsolatot, ami felnőttek esetén elég gáz.

Vond meg a szexet tőle ezért, és kezdj el barátkozni a magány gondolatával.

Egyszerűen übergáz, amit csinálsz vele.


39F

2020. júl. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%

De! Ha meg ígérte, akkor az legyen úgy! Én se csinálok segget a számból!

Nekem is fontos, hogy ha haza ért, akkor legalább írjon!

Ezek a dolgokat az elején tisztáztuk! Sztm ebbe semmi olyan mértékű korlátozás nincs.

Az meg, hogy direkt nem veszi fel a telefont az ő részéről vicc!

Te meg ne a szexet vond meg tőle ésagadtól! Hanem ülj le és beszélj vele komolyan, határozottan!

N28

2020. júl. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

Nőként írom, és próbállak megérteni, de te betegesen kontrollálni akarod őt. Szegény pasi, kínjába megígérte neked hogy felhív éjjel, (megígértetted vele, nem ő akarta!)

Ha veled csinálná ugyanezt egy pasi, zaklatna éjjel, buliba, miközben te a barátnőiddel jól érzed magad, te mit gondolnál?

Jól esne? Nem éreznéd azt hogy mennyire ciki a párod?

Te meg szexmegvonással bünteted. Te tényleg beteg vagy.

A pasid helyébe, én biztos hogy nem keresném a társaságodat ezek után.

2020. júl. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd ott! Keress jobbat!
2020. júl. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%

De ez, hogy írjon ez aztán marha nagy kérés...

Aki ezt is korlátozásnak érzi, pláne, hogy az elején tisztázva lett, az maradjon egyedül vagy keressen hasonló gondolkodású nőt!

2020. júl. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!