Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarnak ezek a dolgok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarnak ezek a dolgok? Vagy csak erőszakos lennék?

Figyelt kérdés

A szitu az, hogy mindent én csinálok itthon. Háztartást, gyereknevelést, férfi, női munkákat. Párom dolgozik, szinte csak ennyi a dolga. Szeretném ha jobban odatenné magát a dolgokba, velem kapcsolatban is, mert nem kapom meg azt az odafigyelést intimitást amit szeretnék. Viszont rossz tulajdonságom, hogy mivel nincs meg páromnak az a képessége, hogy észrevegye mit kell itthon csinálni, vagy tudja de nem csinálja, és én úgy érzem velem sem úgy foglalkozik, ahogy én szeretném, én lekezelően beszélek vele.Kaffogok,bunkó vagyok. Ezt tudom, és ez rossz,emiatt már arra is hogy gondoltam nárcisztikus vagyok?

AZ is zavarni tud már engem, hogy sokszor dühös, vagy mindig fáradtan vonszolja csak magát.Nekem az jön le,ebből, hogy utál élni.

Nem igazán lehet vele beszélni mélyebben, csak felszinesen dolgokról, mert ha nem értünk egyet valamibe, ő veszekedésnek titulálja.

Örülnék, ha eljárna sportolni, vagy keresne valami hobbit magának, vagy elmenne barátaival(rég nem volt) valamit kezdene az életével a munkába járáson kívül, hogy találjon valami örömet.



2020. júl. 24. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg utazzatok el néhány napra, hátha afriss levegő kicsit kimozditja..
2020. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

*Nem igazán lehet vele beszélni mélyebben, csak felszinesen dolgokról, mert ha nem értünk egyet valamibe, ő veszekedésnek titulálja.


Ha valaki totálisan ki van merülve, az viselkedik így. Ilyenkor pattannak a legapróbb semmiségen. Hagyd, hogy totálisan ki tudja pihenni magát, aludjon, teljes csend. Még akkor is ha gyerekek vannak. Következő héten meg nálad ugyan ezt ha igényled.


Le vagytok merülve-érezni az írásodból.

2020. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Le vagytok / ki vagytok
2020. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem tudom ez lehet-e a probléma, mert rengeteget alszik.
2020. júl. 24. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Így elsőre azt érzem, hogy te erős személyiség vagy, míg ő alárendelődő feléd. Kölcsönösen kellene változtatnotok dolgokon, őt bevonni a házi munkába apránként, kis feladatok ellátását, de engedni, hogy ne 5*-ra, azaz ne olyan tökéletesre készítse el, ahogyan azt te tudnád megtenni.

Mind a kettőtöknek a "magas C"-n való beszéd az alap, ami nem feltétlen jó, mert egy időzített bomba az egész kommunikáció így. Szerintem amikor beszéltek, és érződik, hogy "robbanni fog" ez a bomba, vess be poént, viccet a dologba, hogy fékezd, levezesd az energiát egy használható irányba.

2020. júl. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó. Tényleg nagyon jól látod. Őt zavarja hogy nem "erős"de közben mindent tőlem vár....

Akkor miért nem próbál ezen változtatni?

Én meg már eléggé kezdek belefáradni, hogy tényleg nekem kell mindent csinálni, mindenről gondoskodni, szervezkedni stb. Örülnék, ha ő is csinálná... Tudom, hogy zavarja, hogy nem tudja csinálni, ugyanakkor pedig észre se veszi, hogy ha valami kell, kapásból engem kérdez.

2020. júl. 25. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:

5# vagyok:

"Akkor miért nem próbál ezen változtatni": mert nem mer, nem akar a saját komfortzónájából kilépni, mert neki ez így jó. Mit láthatott a gyerekkorában? Talán hasonlót? Akkor ezen változtatni kell.


Vezesd be, hogy együtt végezzetek valamilyen tevékenységet, ház körüli munkát, de éreztesd vele, hogy fontos, hogy veled, ott legyen akkor. És a poént mindenképpen alkalmazd.


"...én úgy érzem velem sem úgy foglalkozik, ahogy én szeretném...": ezt mondtad, jelezted felé? Mi lenne, ha valamit változtatnál magadon? Öltözködés, haj, smink, stb. Erre fel kellene figyelnie:).

2020. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon jól látod igen. Hát gyerekkora nem volt túl rózsás. Persze szinte alig van akinek igen,viszont neki a legrosszabb fajtából.

Azt nem értem én sem, hogy miért nem akar ezen változtatni. Semmit nem akar csinálni a fekvésen alváson kívül, ha meg jóindulatból mondom neki mit csináljon(úgy gondolom a saját érdeke is) akkor ne mondjam meg neki, hogy mit csináljon.

Múlt nap azt mondta az az "én időm"amikor fekszem. Az "én időmbe "zavarom meg őt. Csak kérdem, mikor jön el nála a párjára szánt idő? (Vagyis rám.)

Azt vettem észre, minél több ideje van, annál inkább nem csinál semmit. Régen ment a gyerkőcünkkel, vitte suliba, engem munkába, levitte a kutyát, most nincs suli, nem kell vinnie munkába engem, és kutyus sincs már.

Valahogy nem értem.

2020. júl. 27. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!