Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mostanában elkezdet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában elkezdett elég durván inni. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem issza magát részegre, csak valamiért szereti az alkoholt. Normális életet él, dolgozik, van hobbija is szóval ne egy alkesz csajt képzeljetek el. Mikor összejöttünk még csak havonta 1-2 alkalommal összeült a barátnőivel esténként iszogatni, aztán egyre gyakrabb lett, majd már barátnők nélkül is előfordult. Nem mindennapos, de heti 1x szokott legalább borozni, ma is még csak 2 óra, de már be van hűtve a bor. Ez így volt tegnap is, előtte pedig vett 2 üveg pezsgőt, amiből már egy korty sincs. Nem iszik kemény piákat szóval annyira nincs jogom szóvátenni, de közben meg zavar. Csak pezsgőzni és borozni szeret. Hogyan lehet finoman rávezetni, hogy vegyen visszább, úgyhogy ne mondjam ki szószerint, hogy szerintem sokat iszik? A családjában úgy tudom nincs alkoholista, nem tudom honnan jött neki ez az alkohol iránti szeretet.
2020. júl. 25. 13:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Miert nem mered tole megkerdezni?
2020. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!