Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró pont volt nalatok hogy a csaladotok nem jon ki a parotokkal?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor a csaladtagokat meg utaljatok erte rendesen?
2020. júl. 25. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előző páromat utálta a családom. Tudod mit? 5 évig harcoltam velük, de aztán be kellett látnom, hogy igazuk van. Neked is ajánlom, hogy nézd meg jobban, oka lehet!
2020. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es szakitottatok is?
2020. júl. 25. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Megcsalt és én évekig hallgattam, hogy szerintük nem szeret, önző és csak kihasznál engem, én meg védtem, hogy nem igaz, nagyon szeret és tudod, igazuk volt. A hátam mögött szórakozott, én naív idióta meg nem is sejtettem. Bizonyítéka senkinek semmire nem volt, sőt, nem is mondták, hogy megcsalna, csak azt mondták, hogy a viselkedéséből látszik, hogy nem vagyok neki fontos, én meg bekajáltam mindent, amit mondott amúgy négyszemközt és ahogy játszotta, hogy jaj, hát mégis hogy bánik vele a családom, még én éreztem magam szrul, nem tűnt fel, hogy hülyére vesz.
2020. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exemet sem szerette a családom, aligha kedves volt a családomhoz, taszította őket. De, nem ezért utálták. Hanem, inkább azért, mert nagyra tartotta magát és önző volt semmit nem becsült meg (amit, a családtól kapott telefont 1 hét alatt összetörte, ugyan ezt a kölcsön adott tabletemmel és a laptopommal is) és a szülinapjára kapott tőlünk egy 30 ezres Adidas cipőt, ami nem tetszett neki és ki cseréltette (ami nem lett volna baj, ha nem lenézően közölte volna a családdal), csak magára gondolt. Én meg ezt nem láttam be, harcoltam a családdal is miatta. Pedig, mondták, hogy nem becsül meg engem. Nem volt bizonyítékuk erre, de igaz volt, mint utólag kiderült.

Aztán, amikor szakított velem, mert talált magának egy másik csajt. Rájöttem, hogy végig csalt a hátam mögött, a családomat mindennek elhordta és még engem állított be rossznak, miközben kész voltam elkötelezni magam, mindent megadtam neki. Azt hittem minden rendben van.

De, így utólag beláttam, hogy a családomnak volt igaza vele kapcsolatban.

Azt javaslom, próbáld egy kicsit kívülállóként nézni a dolgot, figyeld a párod viselkedését. Kérdezz rá a családodnál, hogy miért gondolják ezt és gondolkodj el rajta.

2020. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exemet kezdettől fogva nem szerette a családom egyik tagja sem . Mikor fél év együttlét után elköltöztem az exemhez, hatalmas családi botrány lett belőle. Anyám kitagadott , a családom többi tagja pedig látni sem akart . Exem megtiltotta , hogy onnantól beszéljek velük akàr egy szòt is, vagy ha látom valamelyiket köszönni se merjek nekik. Ez ment 6 évig . Bezzeg nekem el kellett tűrnöm, ha az ő családja érzelmileg bántott engem . Soha nem tudtam nekik megfelelni . Aztán kiderült , hogy az exem megcsalt . Kirakott a közös lakásból , majd másnap leköltöztette az újdonsült szerelmét . Nekem meg nem volt hova menni... Nagymamám fogadott egyedül jó szívvel . Az anyja a szakítàsunk napján zokogott, hogy ne menjek el, majd pár nappal később megfenyegetett, hogy többet a közelébe ne merjek menni a pici fiának .Persze az újdonsült szerelem nem tartott 2 hétig , utána már az egész családja győzködött, hogy menjek vissza . Nem tettem.


Azóta boldog kapcsolatban élek és a párom szülei a saját lányukként szeretnek engem. :)


Kedves Kérdező ! Nem mindig a családdal van a baj , hidd el. Látod , nagyon sokan vagyunk így , akik nem a családnak hittek, pedig nekik volt igazuk . Az én esetemben is így volt , és sajnos el is veszítettem őket.


27/N

2020. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 exemet is megutálta a családom, amikor kiderült számukra, hogy az egyikük veszélybe sodor engem, másik meg kihasznált. De nem szakítottam rögtön. Így egyedül nélkülük látogattam a családomat, más hátrányom nem lett belőle.
2020. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A család azért kritikus, mert féltenek, és attól is tartanak, hogy elszakadsz, védtelenné válsz.

Aki a szerelme miatt megszakítja a családjával a kapcsolatot,

az olyan, mintha lenullázná a saját védőhálóját, a saját immunrendszerét.

Ha valaki a szerelméért cserébe azt kívánja, követeli, hogy tagadjam meg azokat, akikkel egy a vérem, akkor az nem szeret, az arra törekszik, hogy védtelenül alá rendeljem magam az irányításának.


Én mindenkinek azt javaslom, hogy soha ne tagadják meg a felmenőiket, rokonaikat a párjuk sugalmazására, kívánságára, senkiére!


Vagy elfogad a szeretteimmel együtt, vagy nem szeret, mert

le akarja rombolni az engem feltétel nélküli szeretettel körülvevő bástyát: a családomat.

2020. aug. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A családom jól kijött az exeimmel, pont ezért is volt ciki magyarázkodni, amikor az egyikükkel szakítottam. A második exemnek a családja engem utált, de minden más lányt is, akivel előttem történt valami, mivel ott jópár dolog nem volt rendben. Ez ellen viszont csak az exem tehetett volna, utólag próbáltam is neki segíteni, szakembert is kerestem, de nem volt nyitott rá. Helyette inkább úgy viselkedett, hogy végül mindenki kiábrándult belőle. A mostani párom is úgy tűnik, szimpatikus az én családomnak, az övét még nem ismerem. Viszont szeretném, ha lenne egy határ aközött, amit a mi rokonainkkal is megosztunk, valamint aközött, amiről úgy érezzük első körben, hogy csak ránk tartozik.
2020. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!