Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elhanyagol?

Figyelt kérdés
Ha osszeveszunk napokig nem ir vissza, elvoltam bulizni az sem erdekelte mi van velem, az sem erdekelte hogy felvettek az egyetemre.
2020. júl. 25. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Írj ki ide kérdést!
2020. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

*Ha osszeveszunk napokig nem ir vissza, elvoltam bulizni az sem erdekelte mi van velem,


Mert nem érdekled, és ne érez irántad semmit.

2020. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul kellett volna venned az első összeveszésnél, és akkor nem addig csesztetni, amíg visszafogad. Felejtsétek el egymást, mindketten jobban jártok.
2020. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki, ha szakítasz vele se fogja meghatni.
2020. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek a kapcsolatnak már annyi, kár tovább húzni, ami nem működik, azt nem kell erőltetni.
2020. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Talán szóban kellene beszélni vele s nem gyp dedósként üzengetni napokig...meg bulizni...

Szerezz "elektromos" barátot;)

2020. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy a fejedre szarjon! Van neked szád is...
2020. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!