Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitöl tér észhez egy férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl tér észhez egy férfi? Mi nyitja fel a szemét hogy mi a valódi érték?

Figyelt kérdés
A barátom a 14 hónapos kapcsulatunkból 10-et a játék árnyékában éltünk meg. Majdnem 25 éves és az elsö hónapokban egyáltalán nem játszott. Egyszer megunt, majd félév után dobott és rá 3 héttel feleszmélt hogy mégse jó neki nélkülem. Most 8 hónappal késöbb itt tartunk hogy a munkahelyi stressz miatt és az utazási lehetöséget hiánya miatt mondhatni depressziós és az egyetlen dolog ami nem idegesíti az a játék. Egyébként külföldön élünk és fél éve volt utoljára otthon ami szintén kikészíti. Velem már egy hete elutasító, csak a hibát keresi bennem és arra se hajlandó hogy megbeszéljük a dolgokat. Csak a játék a fontos. Mivel az egész hétvégét végigjátszotta nem akartam egyedül otthon lenni így a baráti társasággal kikapcsolódtam (semmi pia vagy buli) ahol ott volt egy személy akit ö megvet. A barátja volt barátnöjét is megveti (a csaj 10 év után 1 hónappal az esküvö elött csalta meg) és azt is megtiltja hogy vele találkozzak. Ez nem normális. Az a személy akit utál a társághoz tartozik és azt várná el hogy a barátokkal akkor legyek ha ez a személy nincs ott. Én se tiltom meg neki hogy játsszon és emberekkel beszélgessen közbe akiket én utálok. Elegem lett hogy azt hiszi mert visszamentem hozzá bármit megtehet hisz úgyis megbocsátom. Több mint egy hete hisztizik, én csak egy nap akadok ki és mit képzelek már... Miután nemrég megtörtént ez a dolog a tesójával sokkal jobban odafigyelt rám és foglalkozott a kapcsulatunkkal. De tartott 3 hétig. Mitöl térne észhez? 21 L

2020. jún. 9. 06:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz kellene járnia, de gyanítom, ha te mondod neki, nem fog azért se.
2020. jún. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmitől, a barátod egyszerűen ilyen. Pár hétig meg tudja játszani személyiségét, kedves, stb, de hosszútávon képtelen rá, mert ő egyszerűen nem ilyen. Leírásodböl úgy tűnik, nem tartja sokra a kapcsolatotokat, csak jelenleg még nincs jobb.
2020. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Jajj te lány, mièrt vesztegetés az idődet egy ilyen gyökèrre? Ok, adtál neki esèlyt, de láthatod nem tud vele èlni. Ez nem kapcsolat, hanem egy borzadály. Az nem fog megtörtènni, hogy bármire is ráeszmèl, neki ilyen a szemèlyisège. Mikor normálisabban viselkedik, megjatsza magát.

Èn a helyedben nem akarnám tönkre tenni magam, ès tovább lèpnèk.

2020. jún. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudod jobban felkelteni az érdeklődését, mint a játékok. Valószínűleg van olyan nő, aki tudná.
2020. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy beteg, labilis ember. A helyedben nem vesztegetném rá az időmet.

Mi vagy te? Egy pulcsi, akit ha megunok akkor félrerakom 3 hétre, majd ha úri kedvem úgy tarja, akkor előveszem??

2020. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te mikor térsz észhez, hogy jobb férfit keress? Mi nyitja fel a szemed, hogy észrevedd, hogy ez a férfi nem értékes számodra.
2020. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az exem is game függő volt. Betudtam annak, hogy minden pasi ilyen, és csak azért nem foglalkozik velem.

De nem így van. Mostani pasim is imád játszani, de sokkal jobban szeret velem foglalkozni

Csak akkor játszik, ha épp unatkozik, és én is elfoglalt vagyok.

Plusz ha game közben megzavarom, pl mert épp kész a kaja, vagy takaritok és fel kell állnia - nem megy a hőbörgés egyáltalán.

Az exem ehhez képest akkora egy fhaszarc volt. Amint hazaért a munkából, még le sem dobta az aznapi ruháját, már zuhant a gép elé, és mint egy zombi hajnalig ott ült, közben mint egy disznóól olyan volt minden körülötte, nem számított neki hogy kitakarítok. Semmibe nézett és az egoja hatalmas vot.

Volt hogy szexi cuccban bementem hozzá, amit akkor vettem (mert már hetek óta nem volt szex), és mit csinált? Oda se nézett, csak odabökött valamit, h nagyon csini vagyok.

Sőt olyan is volt, h nagynehezen rávette magát a szexre, de mivel közben is ment az online game, így félredobott mert épp akció volt a játékban, és mondta h várjak már egy kicsit. Normális az ilyen?

Örülök, hogy megszabadultam tőle, azóta van normális pasim, az exem meg éjjel nappal nyomatja a játékot, és ilyen incel/ niceguy kombó lett xD Fuhh nagyon sötét, nem értem miért nem vettem észre mig vele voltam.

2020. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm mindenkinek a normális válaszokat!! Azt hittem bennem van a hiba, de látom hogy nem lehet mit tenni.. Utolsó, kívánom hogy ezzel a pasival minden szuperül menjen remélhetőleg életed végéig!!
2020. jún. 9. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a játékhoz tért észhez
2020. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dobd ha sehogy se felelsz meg neki csak a virtuális világ felel meg neki.
2020. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!