Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha elhanyagol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elhanyagol a barátom?

Figyelt kérdés

Egy köpésre lakik, tegnap is a városomban volt sütizni és nem hívott, pedig egy hete találkoztunk, semmi közös program, nincs szex mert megszakításosan akarja, egy nagy nulla az egész, szerinte meg ő mindent megad és az tökéletes.

21/l 25/f



2020. júl. 7. 13:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Elengedni meg nemtudom valamiért mert nekem ő az első.
2020. júl. 7. 13:29
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát pedig nagyon gyorsan lapátra kéne tenned. Ennek a kapcslatnak semmi jövője, a pasi pedig egy paraszt.
2020. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát márpedig el kell engedned. Lehet ő az első, de biztosan nem az utolsó.
2020. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha kutyaszarba lépsz azt is gyorsan letakarítod a cipődről, akkor is, ha az első alkalom. Attól még ugyanolyan büdös.
2020. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Miért vagy hülye?
2020. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Beszélsz vele a gondokról vagy szakítasz ha nincs változás. Ragaszkodni a sz*rhoz nem egy nagy teljesítmény; ha többször feljött már az a probléma, hogy nem tudsz valamilyen kapcsolatot lezárni (legyen az haveri, baráti, stb.) ahol rosszul érzed magad, akkor szakemberhez is érdemes elmenni.
2020. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Aki nem védekezik normálisan, ezzel kockára téve a te egészséged, életed (akár terhesség, akár megszakítás lesz a vége), az nem szeret téged. Miért ragaszkodsz valakihez, aki nem szeret téged? Az a srác meg, aki többet tudna adni, úgy kb. 100x ennél, az meg egyedül ül otthon, mert te a hülyékhez ragaszkodsz. Miért???
2020. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod még hasonlítani máshoz, mert nem volt rajta kívül senkid sem. Eddig. De gyorsan hagyd a fenébe, és hagyd, hogy Valakinek Te legyél az, aki Neked valóban mindent megad és tökéletes. Nem csak mondja, mint ő!
2020. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Jobb elengedni. Nyilván mivel első kapcsolat teljesen érthető, hogy miért nehéz. De ne szúrj már ki magaddal. Ő csak azt hiszi mindent megtesz. De ha már arra sem képes, hogy a te érdekedben is normálisan védekezzen akkor az elég egyértelmű, hogy önző...nála csak jobbat találhatsz.
2020. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel 1 évig voltunk együtt. Németországban dolgozott és kb 2-3 hetente találkoztunk. Nekem is ő volt szinte mindenben az első, nyilván ragaszkodtam hozzá ez miatt is. Aztán szépen lassan kimutatta a foga fehérjét, nem foglalkozott velem, nálunk sem voltak közös programok, játszott szinte egész nap, nem hívott vagy írt, vagy ha igen, általában csesztetésből állt az egész, ami persze nekem szarul esett, de őt ez tette boldoggá, mert jól elszórakozott rajtam. Az utolsó csepp a pohárban az volt, mikor úgy hazajött külföldről, hogy megígérte, hogy találkozunk. Vártam egész nap, és mikor hívott, közölte, már úton van visszafelé, valamint később egy jól sikerült buli után,felhívott és elújságolta, hogy mennyi nő mászott rá, a barátai irigykedtek, hogy nekik miért nem jutott ennyi csaj. Gondoltam magamban, itt többnek is kellett történnie. Rákérdeztem, hogy megcsalt-e, de gyáva féreg volt bevallani. Tudtam, hogy nem volt őszinte velem, éreztem ,hogy hazudik, nem adott egyenes válaszokat a kérdéseimre és meguntam a hülyeségeit, lapátra tettem. Életem egyik legjobb döntése volt. Lassan 5 éve vagyok boldog párkapcsolatban és egy év múlva költözünk össze a barátommal. Figyelj,21 évesen egy ilyen szar "kapcsolatban" nem érdemes megmaradni. Egy nagy nulla amit ez a pali nyújt neked. Keress magad mellé olyasvalakit, akinek a figyelméért nem kell könyörögni, aki időt szán rád és érezteti veled nap mint nap, hogy szeret! Én megtaláltam, neked is sikerülni fog!


23N

2020. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!