Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinek nyaralásra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek nyaralásra hogy nincs igénye?

Figyelt kérdés

Nem pénze nem volna hanem konkrétan SOHA, szó szerint soha nem költ ilyenre! Már 40 éves, és azt mondja életében 2x volt egyáltalán hotelben!!!!


Külföldre csak akkor utazott ha dolgozni ment.


A kérdésre hogy "nem volna jó egy nyaraláson kipihenni magad", olyan hülyeséget mond, hogy ő minden nap pihen éjszaka amikor alszik.


Ilyen fura szokás hogy alakul ki??? Egész nyáron otthon ülni?



2020. júl. 26. 08:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
35%
A nőknek van mehetnék fétise, amelyik férfi megy, azoknak a fele is csak pincsikutya szindróma miatt megy, meg mert megszokta az anyjától.
2020. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%

Engem se vonz, hogy ilyen olyan szállodába menjek meg ilyen olyan romokat nézzek meg. Nem pihentet se az ha napi 300 km-ert kell vezetni és az se ha egész nap a tök.m kell áztatni.

Ettől függetlenül ismerősöm szereti ezeket elméletileg.


Ez ilyen női dolog. 10-ből 7-8 nő szeret utazgatni férfiből ez inkább 3-4.

Szerintem minket frusztrál a céltalanul bolyongás. Ezért utálnak a férfiak vásárolni is.

2020. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
51%
Ez a világlátás ... Kifizettek akár fél milliót egy hétért. Inkább építek egy autót, az legalább megmarad. A levegő máshol is levegő, a fák fák és kész. Ha új helyet akarsz messze kell menni.
2020. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
46%
Én is ilyen vagyok. Értelmetlennek tartom az 1-2 hetes szabadságokat, mert én pl.: mindig azon agyalnék, hogy mi van/mi lesz várható a munkahelyen bent.
2020. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
Van nekik csak epp olyanokra hogy haverokkal pl autos/motoros talalkozokra, sör szex rock, meg ilyenek. Az asszonnyal/csaladdal ehhez a "nyugger" effekthez nincs csak kedvük.
2020. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

Két hét alatt amúgy sem tudja magát kipihenni az, aki évek, évtizedek óta folyamatosan dolgozik, tevékeny, aktív felesleges erőltetni.Aztán az is lehet, hogy az adott munka a hobbyja, akkor meg két legyet üt egy csapásra.


Miért zavar téged, hogy milyen?

2020. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

Minden embernek mások az igényei. Én sem voltam már vagy 15 éve nyaralni. Engem az nem pihentet, hogy 40 fokban bóklásszak mindenféle "látnivalók" között 1-2 hétig, ami amúgy rohadtul nem érdekel. És a pasik nagy százaléka így van ezzel, csak a nők kedvéért tartanak velük, max. a vízparton hűsölnének egész nap sörrel a kezükben, a csajokat nézve, de azt meg hamar meg lehet unni. Így én max. elmegyek egy nap strandra, de a nap végére azt is unom.

Jobban pihenek otthon nyáron a klímás lakásban.

2020. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Nőként írom, hogy engem sem nagyon érdekel, hogy 35 fokból elutazzak oda, ahol 45 fok van. Viszont ez nem azt jelenti, hogy nem járunk sehová. Egy jó színház, rövidebb kirándulások, finom ételek számomra többet jelentenek, mint a tengerparton fetrengés és facebookra fotóküldés.
2020. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Külföldre én soha nem is vágytam, Magyarországon is annyi szép hely van, ahol 2-3 napot el lehet tölteni, ki lehet próbálni (több napra nincs is igényem). Szóval a franc se utazgatna 10-12 órákat. Pl. ha muszájból választanom kéne, hogy Görögország vagy a Balaton, akkor is a Balatont választanám. Csak ugye menő dolog külföldön készült nyaralós képekkel villogni valami rom mellett.
2020. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Én sem szeretem ilyenre kidobni a pénzt, sokkal jobb mikor kézzelfogható dolgot tudok belőle venni, mert látom a munkám eredményét, ha megyünk is a párommal, akkor is 1-2 max 3 nap, mert utána már unalmas.
2020. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!