Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hiszi el hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hiszi el hogy a fiúbarátom akivel találkozok néha meleg. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatban élek a párommal és már féltékenykedik jogtalanul.

Van egy fiúbarátom akivel 3 éve vagyunk barátok és ő meleg.

Voltak már pasijai is, sokat áradozik a kedvenc színészeiről stb.

A jelenlegi párom nem akarja elhinni hogy meleg és mindenáron el akar tiltani tőle, mert szerinte ez a srác csak így akar a közelembe férkőzni.

Oké hogy nem az a tipikus meleg akire ránézel és megmondod hogy az, de elég nyílvánvaló.

Nem tudom mi legyen, ti mit tennétek?



2020. júl. 26. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Én az első rossz szónál mondtam volna, hogy "figyelj szívem, ő előbb volt a barátom, mint te, és ha így viselkedsz, akkor tovább is marad az. Egy kapcsolat alapja a bizalom, ha neked ez nem megy, akkor ott az ajtó."

N

2020. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Miaz h néha meleg? Vagy néha találkoztok?
2020. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

*néha meleg


Szóval biszex. Magyarul hozzád is vonzódik-és ezt érzi a jelenlegi társad.


Érzi, érezni ha két ember vonzódik egymáshoz, még ha az egyik nem is veszi a vonzalmat észre. Simán ki lehet szúrni, akárki akármit is mond.

2020. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akivel néha találkozok* lett volna, elírtam, bocsánat😅
2020. júl. 26. 16:54
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Néha meleg? Ilyen nem létezik. Aki mindkét nemhez képes vonzódni azt - nem tudom manapság van-e erre modern kifejezés - régen biszexuálisnak neveztük. Vagyis hozzád is vonzódhat, valószínű ez is történik. Elég csúnya dolog, ha beeteti veled ezt a meleg-dumát, és ennek árnyékában próbál nyomulni. Ez sértés a valóban meleg emberek és a biszexuálisok számára is.
2020. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

"akivel találkozok néha, meleg..."

Aki akarta, értette így is.

A Barátod, a barátod, még ha meleg is. Ha a párod ezt nem fogja fel, akkor nem lesz a Párod soha.

2020. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

6.


Azért nem ártana kitenni a vesszőket, mennyivel másabb a jelentéstartalma a mondatnak.


Az ilyen barátok általában sunyik, nem véletlenül téblábol annyit a közelben. Jöhet a kötelező lepontozás, akkor is így fogom gondolni. A legtöbb ember sunyi, nagyon kevés a mögöttes szándékot teljesen mellőző személy.

2020. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
"A jelenlegi párom nem akarja elhinni hogy meleg és mindenáron el akar tiltani tőle" Na eddig lett volna a pasim. Nem vagyok a kutyája hogy bármit is megtilthasson.
2020. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

néha meleg :DDDDD

hát eseteg mutass egy chetet a párodnak, amiben a barátod más pasikról áradozik és akkor elhiszi :)

2020. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Mutattam, szerinte csak kamu😂

2020. júl. 26. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!