Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, ti mit szólnátok, ha a pasitok felvetné, hogy egy hétig a rabszolgátok lenne?

Figyelt kérdés

Belemennétek? Mosolyognátok egyet de elutasítanátok? Netán szakító ok lenne?

Ha tetszene az ötlet, hogyan használnátok ki a helyzetet? :)



2020. júl. 26. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
A kezébe nyomnék egy előre gyártott felszabadító levelet és megjegyezném mosolyogva hogy ezt akkor most felejtsük szépen el hogy ő rabszolga akart lenni.
2020. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem kellene egy rabszolga pasi
2020. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Egyből odatenném mosogatni XD

Amúgy nem tudom mi lenne jó ebben a rabszolgásdiban. Alapból nem vonz egy olyan férfi, akinek ilyesmi egyáltalán megfordulhat a fejében.

2020. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a kérdést a szexualitás rovatban kellett volna feltenned és a hastegek közé odaírnod hogy BDSM... feltételezem erre gondoltál, csak nem írtad direktben ki.
2020. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy fétis 1-es vagyok a válaszom nem volt egyértelmű szimbolikus volt a felejtsük el az azt is jelentette egymást is. Nekem nem egy ovodásra van szükségem és nem egy függő emberre.
2020. júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, mi mindig megkérdezzük egymástól hogy mit szeretnénk kipróbálni és együtt eldöntjük. Nem értem ezeket az "én azonnal dobnám" embereket.
2020. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, hogy hogyhogy nem kell egy hétig dolgozni járnia.
2020. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Nem világos, hogy ezt szexuálisan kell-e értenünk, vagy tényleg mosogatni szeretne és tisztítani a cipődet.

Mindkettőre nagyon sok ötleted lehet, hogy kihasználd, amennyiben neked is tetszik az ilyen "játék". Nem elítélendő, sokan vannak, akiket izgat az alárendeltség, sokszor olyanokat, akik alapvetően dominánsak, akár vezető pozícióban dolgoznak.

Beszéljétek meg, miért szeretné, és mit szeretne, és ha te is benne vagy, állítsátok fel a határokat. Ha szexuális értelemben gondolja, akkor igen szerencsés vagy, előhozakodhatsz a titkos vágyaiddal, tegye meg neked ami téged a legjobban izgat, amit már régóta szeretnél, ne legyél szégyenlős merész dolgokat kérni. Ha ezt magától ajánlotta fel, akkor biztosan izgatja, ha kissé megalázó is számára amit kérsz, vagy ha vonakodás nélkül "kell" megtennie amire utasítod.

Ha nem szexuális értelemben kéri ezt tőled, akkor is azt gondolom, valamiféle fétis lehet ez, de nyugodtan kérj tőle mindenféle házimunkát, masszázst, kényeztetést, és szerintem előbb-utóbb a szex úgyis belekeveredik :)

2020. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm az ötleteket, de nem történt meg velem, és férfi vagyok. :)
2020. júl. 29. 16:30
 10/11 anonim válasza:

8-as vagyok. Hát akkor kicsit félreértettem, bocs. Akkor simán csak good luck, szerintem beszéld meg a pároddal, ha a vágyad igazi! :D

Én lány vagyok, nekem bejönne, de ne írj privátot, csak a saját párommal :)

2020. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!