Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet hogy anyósom ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy anyósom ennyire odavan az exnejért? Miért beszél folyton róla?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párom anyja a jelenlétemben sokszor beszél a volt feleségről. Előttem 2 évvel válltak el mert a nő megcsalta van egy közös gyerek. Amikor megismertem öket rendesnek tűntek aztán egyre többet kezdett anyós mesélni hogy milyen volt az a kapcsolat, mennyit volt ott a nő, mennyire szerették, mennyit beszélgettek hogy a páromat mennyire megviselte a válás ilyenek.Én szóltam neki hogy ez nem tartozik rám, nem érdekel. Párom is szólt nekik állítólag de nem maradt abba. A válasz az volt hogy az unoka miatt mert mégiscsak az anyja. Akkor telt be a pohár amikor felmentem hozzájuk egy tanácsért és akkor is szóbahozták az exnőt hiába szóltam hogy ez nem ide tartozik. Volt egyszer olyan hogy az ex az új párjával amikor az enyém dolgozott a gyerek meg anyóséknál volt idejött, bejött a kapun és verte az ajtót hogy engedjem be mert ez az ő háza. Én nagyon megijedtem és amikor anyósék megtudták akkor is csak annyit mondtak hogy szegény gyereknek milyen anyja van. Ezt elmondtam a páromnak aki nem igazán reagál erre volt hogy veszekedésnél a képembe vágta hogy anyjáék csak azért meséltek mert én kérdeztem!! Gondolom össze vissza hazudoztak neki amikor ö kérdezte. Nah azóta nem megyek feléjük de zavar hogy ez a dolog így áll és biztos vagyok benne hogy ellenem vannak ha a párom ott van mert ő elég gyakran lemegy. Párom tesója 43 éves és még otthon lakik ő is olyanokat írogat a páromnak hogy szóljon ha normális nöt akar mert mindenki szerint én csak balhézok a semmin. Szerintem a párom is lent panaszkodik ha itthon van valami gond és hát utálhatnak. Az exnő a minden mert onnan van unoka én meg senki aki takarodjon. A párom is állandóan basz.gatják hogy miért nem ezt meg azt csinálja a gyerekkel. A kapcsolattartás egyébként rendben van a párom imádja a gyereket. Máshol is ilyenek az anyósok? Bevallom én ezek miatt illetve mert azt érzem párom nem kezeli sehogy ezt a helyzetet nem akarok a felesége lenni meg gyereket szülni. Szerintetek túlreagálom?

2020. júl. 27. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Így jár az, akinek egy elvált pasi kell kölyökkel és exanyucival anyós pajtással karöltve.

Szerintem rohadt gyorsan lépj le.

Ez csak rosszabb lesz.

2020. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem ez beteges. Itt nem(csak) az exnejjel van a probléma, hanem az egész családdal. Van ismerős család, ahol jó a viszony az exszel a gyerek miatt, de ez túlzás.
2020. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem kedvelitek egymást az anyóssal, nem kell a kapcsolatot tartanotok. A hapsid elmegy hozzá, meglátogatja, majd hazajön. Addig te főzöl, takarítasz, vagy elmész a saját családodhoz. Ennyi.

Iktassátok ki az életetekből az olyan embereket, akikkel nem vagytok jóban és ne beszéljetek róluk. Ez a dolog egyébként a hapsid feladata.

2020. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem is ezt mondták hogy ez normális mivel ott a gyerek. Nah de anyósom semmi más nem érdekli csak a gyerek. És a párom mintha nem is hinne nekem legalábbis ezt mutatja hogy azóta is ugyanolyan a viszonyuk csak én nem megyek ami persze nem tetszik neki
2020. júl. 27. 08:59
 5/13 A kérdező kommentje:
Anyós azt hazudja kedvel engem semmi baja velem és én vagyok túlérzékeny. A párom meg rám haragszik mivel nem megyek le hozzájuk
2020. júl. 27. 09:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyukának elég alacsony az intelligenciaszintje, ha nem tud viselkedni ebben a helyzetben. Kedvelheti ő az exnejt, az ő dolga, de egy értelmes ember ezt nem az új partner előtt fogja ecsetelni.

Én nem foglalkoznék az anyóssal, levegőnek nézném.

2020. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen azt teszem csak hátulról adja a lovat a párom alá
2020. júl. 27. 09:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez ilyen alattomos húzásnak tűnik.

Szóval szerintem nem annyira kedvelte ő az exet se, csak tudja, hogy ez a gyenge pontod és ezzel tud a legjobban felhúzni. Azt a nőt lehet, hogy mással készítette ki. Lehet, hogy érdemes lenne erről beszélgetned az exfeleséggel.

Viszont a legnagyobb gond nem az anyósod, hanem a párod, aki nem áll melléd ebben a helyzetben. Nem te vagy az egyetlen, akinek erre ment rá a kapcsolata, hogy anyuci pici fia képtelen volt választani anyuka és a párja között.

2020. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

OFF

#3 férfi vagy, ugye? Nem tudsz mást elképzelni, mint hogy egy nő főzzön, vagy takarítson otthon egyedül? :D

2020. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak kéne helyrerakni az anyját elsősorban meg úgy az egész családot. Tapasztalat én megtettem. Kiálltam az "új" párom mellett. Utána normalizálódott a helyzet. Ha nem teszi meg nem fog változni semmi.
2020. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!