Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem legjobb barátom anyjával. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ő kint dolgozik Angliában már 1 éve és én mindig jó kapcsolatban voltam az anyukájával, gyakran felhívott ha szüksége volt valami segítségre, pl. eltudnám-e vinni valahová, vagy tudnék-e kölcsön adni valamennyi pénzt neki bevásárlársa, stb.


Én ezt teljesen természetesnek vettem, hogy segítek neki amiben tudok, mivel már kisgyerek korom óta ismerjük egymást, az utóbbi időben viszont egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Egyre több volt a simogatás, ölelkezés, stb és végül megtörtént az is, aminek talán nem kellett volna.. Most így hogyan nézzek majd a legjobb barátom szemébe ha majd hazajön? Jobb lenen elmondani neki vagy inkább tartsuk titokban? 28/F



2020. júl. 28. 07:38
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ő egyébként elvált nő, egyedül él.
2020. júl. 28. 07:44
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

Valószínűleg úgy elver, mint a szart.


És igaza is lesz, ilyen korú nővel nincs jövőd.


Remélem az anyját is helyrerakja, aki nem bírt a p**sájával.

2020. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon gondolkodj el,de Te is tudod...elveszítheted a legjobb barátodat pár kellemes együttlétért mert több nem.lesz belőle. Ráadásul olyan arculcsapás lesz a barátodnak az anyjával szemben amit bizonyára sosem tudna elfelejteni.
2020. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
26%

Nem ertem miert irjatok ezt.

Nekem volt olyan ismerosom ahol ugyanez volt a szitu.

Nem lett belole problema, es meg mindig egyutt vannak, mar azt hiszem most lesz 6 eve. Nem volt semmi konfliktus a 3 fel kozott.

2020. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem a legjobb barátja anyjáról lenne szó akár...de így? Fiam van,ha ez történne biztos,hogy megviselné és nem tudom hogy fogadná el. Bizonyára sehogy. Míg egy sima korkülönbséges kapcsolattal akár meg is békülne.
2020. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

4. Akkor te a ritka kivételt láttad. A kérdező 28 éves.


Szép, fiatal nővel kellene lennie, akivel majd családot alapít, nem egy elhasznált, lelakott nővel, aki pénz kér egy fiatal sráctól kölcsön.

2020. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos,hogy elhasznált,lelakott,de a pénzkérés ciki.
2020. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%
Hát, ebben a korban egyedülállóként, ami nem az ő döntése, az eléggé lelakás. Azért gondolom, hogy nem az ő döntése, mert akkor nem flörtölt volna egy fia korú sráccal. Nekem sosem jutott volna eszembe egyik barátom apja sem, de nem is viselkedett úgy egyik sem, hogy eszembe jusson.
2020. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
A "lrlakott" nemigázan női külsőre/belsőre vonatkozó jelző. A férjem meghalt,egyedül maradtam,sosrm voltam csapodár. Ennek ellenére -a srác kitartókezdeményezésére- volt egy ilyen titkos kapcsolatom. Természetesen nem a fiam barátjával.
2020. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Azért az anyja is megér egy misét, hogy felnőtt nőként ahelyett, hogy gondolkodna a következményeken, belemegy ebbe. Legyél te felelősségtudóbb kettőtök közül és állítsd le ezt a folyamatot. Egy ideig ne találkozzatok.
2020. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!