Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem legjobb barátom anyjával. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ő kint dolgozik Angliában már 1 éve és én mindig jó kapcsolatban voltam az anyukájával, gyakran felhívott ha szüksége volt valami segítségre, pl. eltudnám-e vinni valahová, vagy tudnék-e kölcsön adni valamennyi pénzt neki bevásárlársa, stb.


Én ezt teljesen természetesnek vettem, hogy segítek neki amiben tudok, mivel már kisgyerek korom óta ismerjük egymást, az utóbbi időben viszont egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Egyre több volt a simogatás, ölelkezés, stb és végül megtörtént az is, aminek talán nem kellett volna.. Most így hogyan nézzek majd a legjobb barátom szemébe ha majd hazajön? Jobb lenen elmondani neki vagy inkább tartsuk titokban? 28/F



2020. júl. 28. 07:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Ha komoly a dolog, akkor el kell neki mondani előbb-utóbb, ha csak laza kapcsolat, akkor felesleges. Egyébként pedig a barát majd akkor szólhat bele az anyja kapcsolatába, amikor az anya is elkezd beleszólni abba, hogy ő kivel legyen.
2020. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta Amerikai Pite 😂😂 Stiefler mamàja+a kulagép 😂😂
2020. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%
Hát Stiffler mamája nő volt a javából :D a kérdésben szereplő hölgy képes kölcsön kérni egy olyan sráctól, aki egyidős a fiával. Ráadásul kiskora óta ismeri.
2020. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
Annyira bírom, hogy ezen az oldalon mindenki olyan okos, és olyan baromi jól tudja, hogy MÁSNAK mit kellene csinálni. Hadd mondjam el, gyerekek, hogy ha majd nem tutujgatjátok naponta 12x a bránert, rájöttök, milyen vérszegény teremtés is a férfi; két feje van, de olyan kevés vére, hogy egyszerre mindig csak az egyikbe jut. És az jobbára nem fölső szokott lenni.
2020. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14,a válaszod/ véleményed a kérdésre/ről?
2020. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%

Olvasom a válaszokat és nem értem.Mi a baj? Felnőtt emberek mindketten,összejöttek és? jó volt mindkettőjüknek! Kire tartozik? miért kéne elmondani bárkinek is?Ki az aki férfi létére nem használna ki egy ilyen helyzetet? ne legyetek álszentek! Nekem is volt egy ilyen kalandom ,isteni volt. A végén megkért a barátom anyja, hogy nehogy elmondjam a fiának.Hallgattam,de egyébként sem mondtam volna el soha senkinek sem!


Kérdező ,eszedbe se jusson elmondani soha senkinek sem!Semmi sem tart öröké, egyszer úgy is vége lesz,majd, ha öregebb leszel és eszedbe jut majd évek múlva ,remélhetőleg a jó élmények között lesz az emlékeidben.

2020. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Utolsó és ha a te anyádat húzná meg a haverod?


Mert én úgy elgyepálnám, mint a szart.

2020. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem se a korkülönbséggel van bajom,a barát anyjával :(
2020. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
+ bármilyen jó nő még pénzt is kér. Sosem tennék ilyet. Se a fiam barátjával dgni,se pénzt kérni. Ez nem egy megfontolt,komoly jellemre vall.
2020. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
41%
A mi anyja nemi élete nem a fia tetszésétől függ! Felnőttek, így döntöttek. Senkire nem tartozik!
2020. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!