Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem legjobb barátom anyjával. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ő kint dolgozik Angliában már 1 éve és én mindig jó kapcsolatban voltam az anyukájával, gyakran felhívott ha szüksége volt valami segítségre, pl. eltudnám-e vinni valahová, vagy tudnék-e kölcsön adni valamennyi pénzt neki bevásárlársa, stb.


Én ezt teljesen természetesnek vettem, hogy segítek neki amiben tudok, mivel már kisgyerek korom óta ismerjük egymást, az utóbbi időben viszont egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Egyre több volt a simogatás, ölelkezés, stb és végül megtörtént az is, aminek talán nem kellett volna.. Most így hogyan nézzek majd a legjobb barátom szemébe ha majd hazajön? Jobb lenen elmondani neki vagy inkább tartsuk titokban? 28/F



2020. júl. 28. 07:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek! Senki sem vonhatja felelőségre az édesanyját,ezért! Nem egy kiskorút csábított el,egyszerűen úgy hozta a sors,hogy összejöttek.és?Nem a gyerekével feküdt le, a korkülönbség meg mit számít,ha mindkét részről megvan a vonzalom.Sosem mertem volna szólni az anyukámnak, hogyha vele történik ilyen. NEM rám tartozott volna. Az, hogy magamban mit gondoltam volna a dologról az már más kérdés.A nő tuti nem nevezhető egy erkölcsös embernek, de ezért elítélni, senkinek sincs joga. Nézzen mindenki magába, ki mondott volna nemet?
2020. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én pl nemet mondtam volna, annak ellenére,hogy volt kapcsolatom a fiamtól pár évvel idősebb fiúval. Viszont nem a fiam barátja volt.

21-es válaszoló..azt írod,hogy a nő tuti nem nevezhető erkölcsös embernek...és Te sosem mertél volna szólni anyukádnak ha ilyen helyzetbe keveredik.

Nekem jó kapcsolatom van a fiammal és ha ilyen helyzetbe keveredtem volna jogos lett volna a részéről,hogy nemtetszését fejezze ki.

A kellemetlentől egy kicsit erősebb ez. Ráadásul a barátságnak vége ha ez kiderül, ami akár örök is lehetne egyébként. Ez a viszony pedig pár alkalmas maximum, amit mindkét fél átélhetett volna egy teljesen idegen partnerrel is.

2020. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!