Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha ezt mondaná nektek a párotok?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy év után:


Rád, meg a barátaimra számom legszívesebben az időm.


Titeket ez hidegen hagyna?

Vagy örülnétek, hogy vannak körülötte emberek, akikkel jól érzi magát rajtatok kívül is?

Vagy egy kicsit rosszul esne, amiért egy kalap alatt tart a barátaival?


2020. júl. 28. 08:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#7-es vagyok.

Ez sok mindentől függ azért. Mi együtt élünk, tehát minden nap találkozunk munka után, barátokkal meg körülbelül hetente 2 alkalommal találkozunk, hétvégén meg hétközben néha.

Van, hogy külön megy haverozni, akkor én barátnőzök, van, hogy együtt megyünk. Olyan is van, hogy ő megy, én meg otthon játszok/filmezek/pihenek stb. Nem vagyunk összenőve.

Ha minden másnap menne haverozni, az fura lenne, de erre neki sincs igénye.


Külön élésnél ez teljesen más, ott mondjuk ha heti 2 napot tudtok találkozni (pl hétvége) és heti 2 napot tölt haverokkal, tehát ugyanannyit, mint veled, azzal semmi gond nincs szerintem, hisz amennyi időt tud annyit veled tölt, sokat befolyásol a köztetek lévő távolság, munkaidők összeegyeztetése stb.

2020. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

És hogy néz ki egy ilyen baráti összejövetel?

Elmentek mondjuk hatkor és teszemazt 11-re hazaértek?


Mert nálunk péntektől vasárnapig tart egy ilyen, minden második héten.

De a hétköznapok sem szabadok neki. Szóval kevés az érdemi kommunikáció úgy érzem.

Mi távkapcsolatban vagyunk, hétvégenként találkozunk, ugye minden másodikon.


Korábban tettem fel már egy kérdést ehhez kapcsolódóan, onnan lehetek ismerős, ha az vagyok.

Valamiért most nagyon rákattantam erre megint, de csak magamnak csinálok gondot lehetséges.


Én nem gondoltam, hogy tapadós személyiség lennék, sosem hittem, hogy az lehetek valaha is.

Megadnám neki a kellő teret, de úgy érzem, hogy ezt az életvitelt nélkülem is tudná folytatni. Nem is az, hogy én nem játszok nagy szerepet az ő életében, hanem, hogy ő nem játszik az enyémben.

2020. júl. 28. 11:08
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi is többnyire minden második hétvégén találkozunk.


Múltkor a haverja tök cukin megkérdezte, hogy elrabolhatná-e tőlem egy-két órára, mert a vírushelyzet kialakulása óta nem tudtak találkozni.


Konkrétan lehülyéztem, hogy naná, nem vagyunk összekötve, azt csinál amit szeretne :D

2020. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30%
Hát, ne haragudjatok, senkit nem szeretnék bántani, de a minden második hétvége nem párkapcsolat. Egy ilyen helyzetben én kb. alkalmi partnernek érezném magam. Ha egy férfi akar egy nőt, tapasztalatom szerint nem kéthetente akarja.
2020. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!