Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom viszi a wc-re a telefonj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom viszi a wc-re a telefonját. Baj?

Figyelt kérdés

Annyi paranoiás dolgot olvasni itt mostanában, és az egyikben írták, hogy az is gyanús lehet, ha a párunk viszi mindenhova a telefonját.

Alapjáraton nem csinál semmi gyanúsat , együtt élünk , mikor megy barátokkal mindig tudom, hogy kikkel és hova, ismerem is őket ezer éve, általában később én is beszoktam csatlakozni hozzájuk, mindig hívni is szokott párom.

Szex is rendben van, van minden héten közös program.

Home officeból dolgozik, heti 1 napot jár be, kollégáit is nagyjából ismerem, aki nő, az 3 gyerekkel házassággal.


Párom 23 éves, én 22.


Mégis beültették ezzel a bogarat a fülembe és tegnap is mikor párom elment kajálás után nagyvécézni, vitte a telefonját is, messengeren is elérhető volt.


Ti is viszitek magatokkal?

Alapból nem titkolózós típus, nyomkodjuk egymás előtt a telefont az ágyban is.


2020. júl. 28. 11:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Legjobb szarás közben facebookozni. Ez semmi.
2020. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Párom is nyomkodja nagyvécén, sőt néha én is. Nincs ebben semmi. Ha alapvetően dugdossa, rejtegeti, új kódot tesz rá akkor kezdj gyanakodni. Pl viszi zuhanyozni is, pedig eddig nem szokta. Éjjel párna alá teszi, nem az éjjeli szekrényre mint eddig...
2020. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%

Én is viszem wcre a telóm, addig azzal szórakozom, vagy hülye teszteket töltök ki

L

2020. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%

Van aki nem viszi?

Minden nap elolvasni a légfrissítő dobozát elég unalmas.

2020. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Gyanús lehet, ha HIRTELEN elkezdi mindenhová vinni a telefonját, dugdosni, lekódolja ha eddig nem volt az, szóval megváltozik a viselkedése, rutinja. Ha mindig is olyan típus volt, hogy nagyvécézés közben játszik rajta (az én párom is ezt csinálja), akkor semmi sem gyanús ebben. Inkább azon gondolkozz el, miért lehet téged ilyen könnyen manipulálni és "bogarat ültetni a füledbe", nem normális, ha ennyire befolyásolható vagy.
2020. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
72%
Sz@rok rá hova viszi a telóját.
2020. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Én is viszem. Akkor is, ha egyedül vagyok.
2020. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
Én is viszem, ő is, nincs ebben semmi
2020. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
47%
Az ő dolga, hogy viszi-e. Értelme nem sok van, arra a 3-4 percre? Vizelés esetén az 1-2 percre? Felesleges. Ráadásul, ha pont akkor hív valami random karakter egy teljesen súlytalan üggyel az még kellemetlen is.
2020. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

Én a tabomat viszem be.Kihasználom az időt legalább.Menézem a mailokat,beleolvasok hírekbe.Utánna már nincs időm,és kár lenne evvel is még pötchölni a drága perceimet.

Semmit nem jelent amúgy.Ahhoz nem kell bevonulni budiba,hogy jelezzek valakinek,hogy a párom ne vegye észre.

Nem lessük egymást napközben sem,és egyikünk se foglalkozik a másik ügyeivel,vagy böngészési szokásaival.

Semmi alapja nincs annak,amit beleképzelsz szerintem.

2020. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!