Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom telefonja le van kódolva, az enyémet is lekódoltam emiatt és most nem szól hozzám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Meg mondtam neki amíg ő nala nem lesz feloldva én se vagyok hajlandó, teljesen ki akadt mert idáig akkor nézett bele mikor akart. Én nem nézek bele az övébe de nehogy amiatt haragudjon már amiben ő a hibás ha nincs titkolni valója az övét miért kell lekódolni? 23 L 28 f a párom...

2019. jan. 25. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
előbb utóbb majd felnőttök...
2019. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Igazad van!
2019. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Mit csinálj? Hagyd rá. Bár elég gyerekesnek tartom ezt a játszmázást, de ha ez nektek jó, akkor csináljátok. Ebben az esetben ne érdekeljen, és innentől legyen kód a telefonodon, és ne engedd hogy belenézzen.
2019. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Van rejtegetni valója ezek szerint. De neked nem lehet, még bosszúból sem.

ezen esemény kölcsönös bizalmatlanságot okoz és talán nem ok nélkül. Ez a kapcsolat alapjait rengetheti meg, és teljes joggal vet fel égbekiáltó kérdéseket..

2019. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy megcsal mert mindig tudom hol van kivel stb.de mai világba sose tudni . De azért elég fura, ebből viszont nem engedek többet az enyémhez sem férhet hozzá
2019. jan. 25. 21:23
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező jól teszed én is ezt tennem a helyedben. Hol igazságos és egyenlő az hogy ő belenézhet a telefonodba de a sajátját le kódolja hogy ne nézz bele

Azért mert ő Mr here már úgy érzi megteheti ezt? Hat nem

Kérdező ebből ne engedj akárhogy is hisztizik a Mr úr

2019. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mr here🤣🤣🤣

Egyébként tényleg, miért hiszi a párod, hogy neki szabad az, ami neked nem? Totál hülyének néz...

2019. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hat ezaz ezt én sem értem.. Amit lehet jupiternek nem lehet a kisökörnek? 🙄
2019. jan. 25. 21:31
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor kapcsolni kell h elnyomo pasikkal vagytok..
2019. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Ha nincs semmi titkolnivalója, akkor egyáltalán nem kellene zavarnia, hogy belenézel a telefonjába és simán megengedné. Ezekszerint van valami, amiről nem szeretné, hogy lásd. Itt nem feltétlen egyből megcsalásra kell gondolni, akár egy kis flört is lehet egy másik nővel.


Amit csinál, az tipikus visszasértődés, mert tudja, hogy nincs igaza és próbál ő jól kijönni a dolgokból és úgy alakítani a helyzetet, hogy duzzoghasson ő is, mert a te sértődésed jogos, és nem tud vele mit kezdeni.

2019. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!