Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis hogy a pasim idegen noket kovet es lajkol folyamatosan instan es tiktokon?

Figyelt kérdés

Ti hogy vagytok ezzel lanyok/fiuk?

En idegbajt kapok

Szamomra ez olyan erzes mintha en keves lennek...

Mar beszeltem vele errol tobbszor is es azt mondta jolvan befejezi de nem tette..

Szerintem fuggo..

Es akkor csodalkozik ha feltekeny vagyok es megorulok mikor kulon akar menni bulizni...

Ha ezt csinalja telefonon akkor eloben?

Mindig nyugtat hogy senkit nem csalt meg es ezutan se fog de akkor is szarul esik.

Valakinek sikerult elernie egy pasinal hogy ezt befejezze? Van erre vmi taktika?



#pasi #Instagram #Nokkovetese
2020. júl. 29. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Minek engeded? És mondjam meg neki, hogy ki van rúgva?
2020. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilvan azert beszeltem mert nem tetszik..🤦🏼‍♀️
2020. júl. 29. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Hehe, ott lenne vége a kapcsolatnak, ha megalázni ilyen proli redva viselkedéssel.


Nem vagyok féltékeny típus, de idegen emberekre nyíltan kifejezni, hogy csorog rá a nyálad valaki mellett nem az én szintem. Szégyellem csinálni, fordítva pedig egy percig sem tolerálom.

2020. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleve nem választanék olyan pasit aki tiktokon meg instán lóg :D én se teszem, nekem sincs szükségem egy ilyen agymosott gyökérre aki a lájkokra csorgatja a nyálát. Ez a felnőtt kategória, tudtommal a tiktok az a tinik szórakozása, a pasid tini vagy csak szimplán idióta?
2020. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!