Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor kívánja a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kívánja a szexet vagy se?

Figyelt kérdés

Bnőm azt mondta hogy ő minden másnap szeretkezne. Viszont mi nagyon ritkán vagyunk együtt mert én nem bírom sokáig az ágyban ami zavar engem. És az illúzióromboló hogy minden szexet Úgy kell kezdeni hogy előbb kézzel kiveri és utána majd tisztálkodás és egy második menet. Nincs így spontaneitás.

Emiatt nagyon ritkán van szex közbe négy öt havonta egyszer.


Azt mondta már nem is kezdeményez hozzászokott hogy nincs szex. De hogy lehet hozzászokni hogyha azt mondta hogy ő minden másnap kívánná?

Megcsalni nem csal meg. 6éve együtt.


2020. júl. 29. 19:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10es lehet igazad van de akkor amikor szólok h álljon meg és " gyakoroljunk" ő nem áll meg max egyszer..tehát én benne lennék a változtatásban ő meg nem mivel nem áll meg.
2020. júl. 29. 20:53
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kéne egyedül gyakorolnod?
2020. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!