Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor kívánja a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kívánja a szexet vagy se?

Figyelt kérdés

Bnőm azt mondta hogy ő minden másnap szeretkezne. Viszont mi nagyon ritkán vagyunk együtt mert én nem bírom sokáig az ágyban ami zavar engem. És az illúzióromboló hogy minden szexet Úgy kell kezdeni hogy előbb kézzel kiveri és utána majd tisztálkodás és egy második menet. Nincs így spontaneitás.

Emiatt nagyon ritkán van szex közbe négy öt havonta egyszer.


Azt mondta már nem is kezdeményez hozzászokott hogy nincs szex. De hogy lehet hozzászokni hogyha azt mondta hogy ő minden másnap kívánná?

Megcsalni nem csal meg. 6éve együtt.


2020. júl. 29. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj ennél a verziónál, és ne légy Andersen, nem áll jól.:D
2020. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2020. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A mi házasságunk is szexmentes volt már a végén. Én is kívántam a szexet gyakran, de nem a férjemmel. Nem csaltam meg, mert szerettem, úgyhogy csak szenvedtem mellette, illetve ki tudom kapcsolni magam és átmenni aszexbe, de az súlyos depresszióval jár nálam. Végül elváltam.
2020. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De emiatt miért csak 4-5 havonta van? Az én férjem se bírja túl sokáig, második menet pedig nincs, aztán mégis van heti 1-2 szex.
2020. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az eleje óta nincs szex? Vagyis csak így? Hát ez tényleg unalmas és valóban eltolja a dolgot a nulla intimitás, szenzitivitás, teljes elhidegülés irányába.


Én is rettenetesen szeretek szexelni, nekem akár naponta is menne, akár többször. Exemmel, az utolsó fél évben kb havi 1-2 pár perces menet volt, előjáték nélkül.. gyakran maszturbáltam és a munkába menekültem, depressziós lettem, de nem csaltam meg. Természetesen szakítottam, amikor már éreztem, hogy nincs tovább...


Amúgy tudom, hogy nem erre kérdeztél rá (nem zavar, ha lepontoztok), de a legtöbb pasinál az első menet elég gyors szokott lenni. Teljesen normális, a mostani páromnál is az. De nemcsak kiverni lehet, hanem szopni, ciciszexet is nyomni az elsőnél. Plusz engem egyáltalán nem zavar, ha az első menet rövid, úgyis lesz kövi, a kettő között meg általában csak én kapom a kényeztetést, úgyhogy az is elég szuper dolog :) amúgy meg minél gyakrabban csináljátok, nemcsak egy napon belül, hanem amúgy is, úgy tud azért nyúlni az első menet hossza is. Kár ezt szerintem túlgondolni. Pont az ilyen hosszútávú kapcsolatokban lehet kisérletezni, hogy mi pontosan hogyan hat rátok, rád. Pl lehet, hogy egy pohár bor is már elég ahhoz, hogy jobban bírd, de még nem fogja túlságosan elnyújtani az alkohol a dolgot stb stb.

2020. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4es igen mert engem zavar hogy sokszor betenni se tudom mert eldurranok. De amikor szólok hogy álljon le hogy hozzászokjak a hosszabb időhöz akkor nem teszi.
2020. júl. 29. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban Lidocain kenőcsöt, ami érzéstelenítő. Én is hamar elmegyek és ez oldotta meg a problémámat már több éve. Szex előtt 1 órával kend be vele vastagon a farkad. 1 óra alatt beszívja és valamennyire elérzésteleníti a farkad. Ugyanúgy fog állni és érezni is fogsz valamennyit, de nem olyan erőset amitől elmész. Ajánlom.
2020. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És nem szoksz hozzá a lidocainhoz?
2020. júl. 29. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Én hetente 2-3-szor használom több éve már és nem szoktam hozzá, nincs tőle semmi bajom sem.
2020. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de arrol, hogy nincs spontaneitas nem a baratnod tehet. Hanem te. Meg ha akaratlanul is. Itt a mennyiseggel vannak gondok, az az amiben o is felelos, bar en nem lepodnek meg, ha azert abrandult volna ki, mert nagyon hamar elmesz.
2020. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!