Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az barátom mindig megkérdezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az barátom mindig megkérdezi hogy az ágyban mit csináltunk az exeimmel (mit szerettem, mit nem szerettem, milyen érdekességet csináltunk, stb...). Ez baj szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 31. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Hogyne. Először végig éli veled ugyan ezt, aztán amikor elköszönsz tőle az új nőjének fogja elmesélni a te dolgodat. Az ilyen pasitól jobb távol, mint közel. Egy nő tud diszkrét lenni, egy pletykás pasinál rosszabb viszont nincs.
2020. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy te melyik exeddel mit csináltál. Már eleve ezt a témát be is csukhatod azonnal.
2020. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Nemhiszem, hogy ezzel bármi gond lenne. Érdeklődik, hogy mi az amit szeretsz, vagy amiben jobban oda kell tennie magát, esetleg van-e olyan különleges szitu ami bejött stb. Ilyen téren én is szoktam érdeklődni, és sikerült már überelni is a dolgot mikor úgy hozta a helyzet. Nem kell egyből rosszra gondolni.
2020. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg szoktam kérdezni, ha kaikadás van, akkor nem kérdezem többet
2020. júl. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak simán megkérdezzük, hogy mit tehetünk a másikért, exet minek belekevrni?
2020. júl. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy egyszer megkérdezi, még nem baj, csak fura, nekem soha nem jutna eszembe, nem is érdekel. De az, hogy MINDIG megkérdezi, az nagyon fura és nem normális.
2020. júl. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell ezt túldrámázni. Én azért kérdeznék ilyet, mert egyrészt maga a beszélgetést intimnek és izgatónak tartom, szeretem az ennyire megnyíló nagyon mély kapcsolódást. Másrészt felajzó a gondolat, hogy mással is csinálta, és kíváncsi is vagyok, vajon milyen lehetett előttem.


Ami aggodalomra adhat okot, ha azért kérdezgeti, mert bizonytalan magában. Ilyenkor lehet, hogy azt szeretné hallani, hogy ő jobb, a többi meg milyen béna volt. Ez kicsit olyan mint az aknamező, mert ha kiderül, hogy mennyire jó volt az exeddel, akkor jön a hiszti.


Te tudod eldönteni, melyikről van szó.

2020. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem, szerintem ez tök jó. Tudni fogja mit szeretsz, hogyan szereted stb. Azért kérdezi, mert örömet akar okozni és túl akarja szárnyalni az exeket.


Szerintem az a normális, ha elmeséled a másiknak a múltadat, nem pedig a "már csak a múlt nem számít" jellegű titkolózás.

2020. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szoktam kérdezni mert izgat,hogyan élvezte,mi a legjobb neki.
2020. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

8 Senkinek semmi köze, hogy egy másik emberrel, hogy szeretkezik az illető és mi volt neki jó. Az kizárólag arra az egyetlen emberre tartozik. Többre nem.


Elemi alap dolog, hogy az ember nem szövegeli ki a partnerét, semmilyen indokkal.

2020. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!