Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az barátom mindig megkérdezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az barátom mindig megkérdezi hogy az ágyban mit csináltunk az exeimmel (mit szerettem, mit nem szerettem, milyen érdekességet csináltunk, stb...). Ez baj szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 31. 00:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%

*Elemi alap dolog, hogy az ember nem szövegeli ki a partnerét, semmilyen indokkal.


Neveletlen parasztoknál biztos szokás, de normális embernél nem.

2020. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi kivetni valót nem látok abban, ha valaki egy kapcsolat ELEJÉN rákérdez arra, hogy mi történt az exekkel, mert egy okos ember mások hibájából is tud tanulni! Ha valami jó volt az exével és ez nekem is tetszik, akkor miért ne csinálnánk mi is úgy. Ha viszont valamit nem szeretett, vagy nem úgy, akkor erről jobb előre tudni, nehogy nálunk is ez legyen. A szex a kölcsönös örömszerzésről kellene hogy szóljon!

A kapcsolatok tönkremenetelének legfőbb oka az őszinte kommunikáció hiánya! Túl keveset beszélünk őszintén egymással. Azt várjuk el, hogy a párunk rögtön mindent pont úgy tudjon és szeressen, ahogy azt mi szeretnénk, de ez egy nagyon naív elképzelés hosszú, őszinte beszélhetések nélkül!!!

Ha viszont már nem annyira az elején tart a kapcsolat, akkor tényleg nagyon gáz erről kérdezgetni a partnert, mert vagy szenilis a barát, vagy fantáziátlan, vagy perverz, mert csak ez izgatja, erre tud elélvezni!

Kérdező! Erre csak te tudhatod a választ, mert ez a kérdésedből nem derült ki!

2020. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!