Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?van értelme az újrakezdésnek?

Figyelt kérdés
A párom elhagyott két hete, viszont érthetetlen mert, mindig csak apróságokon veszekedtünk(sose nagyobb dolgokon mint féltékenység, pénz, stb). Mindketten feszültek voltunk és elküldtem. Tény, hogy néha hisztizem, de tényleg nagyon görcsöltem(pedig nem vagyok egy sírós fajta) amikor felhúzta magát és elment, úgy, "hogy hagyjuk az egészet". Majd nem zaklattam,ő is keveset keresett, nem írtam neki és azt hittem jó akkor legyen vége. Majd 3napja újra nevettünk és beszélgettünk(amikor jött a holmijáért) viszont azt mondta "randizzunk újra" és majd meglátjuk mi lesz. Szerintem a női társaim tudják, hogy ez mennyire idegölő, mert nekem hiányzik, h nincs itthon. Ő meg annyira laza, hogy "majd megiszunk valamit", bulizgat stb. Sose voltam a "szünetnek" híve. Ez kapuzárási pánik? vagy csak simán nem szeret már? Köszönöm, ha megosztod a tapasztalatodat. A családom fele azt mondja, hogy legyen vége, másik fele, hogy csak túl érzékeny és le kell nyugodnia.

2020. júl. 28. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a családod. Ha kellesz neki, visszatér. Ha nem akkor jobb úgy, hogy ha nem látod.
2020. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig attól függ, hogy egy kapcsolatnak van-e jövője vagy sem, hogy a másik személy-kizárólag férfiak-tudnak-e nélküled élni. Ebben a helyzetben dől el, hogy egy kapcsolat folytatódhat vagy sem.

Ha tud, akkor rásegítesz ezzel-hogy befejezed, ha nem akkor ki sem tudod robbantani magad mellől ha rájön, hogy el is veszíthet. Ez egy próba,ami olyan, hogy egy lapra teszel fel mindent-és a másik fél dönt a tudtán kívül. Minden vagy semmi.

2020. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a lapot akkor érdemes kijátszanod, amikor tanácstalan vagy és nem tudod merre lépj tovább, mert szíved szerint maradnál, de már annyit rágtad magad, hogy úgy érzed nem bírod tovább.
2020. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Azt mondta, mindkettőnknek kell változni, de őszintén magamat nem érzem annyira hibásnak, mégis én "bűnhődöm". Nehezemre esik úgy randizgatni vele, h együtt éltünk, és megbíztam benne.
2020. júl. 28. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A randizgatásba ne menj bele. Nem vagy bábu, akit minden jöttment rángathat. Érző emberi lény vagy, akinek kijár a tisztelet és ha valaki nem tudja tisztelni a társát, attól szépen el kell köszönni.

Te sem rángatod őt dróton kénye kedvére, mert fájna neked, ha neki bántást kát okoznál. Ugyan ezt várd el te is. Még akkor is ha nagyon kell ő neked. A határt, hogy a másik meddig megy el veled kapcsolatban azt mindig a nő húzza meg. Csak a lábtörlőknél nincs így.Akinek sem tartásuk, sem semmilyen emberi méltóságuk nincs, és több vasat tartanak egyszerre játékban nő létükre.

2020. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
azt mondta randizgassatok újra egymással vagy azt hogy másokkal? bocsi, nem egyértelmű :D
2020. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Te és a hozzád hasonlók, képtelenek vagytok túllépni, túltenni magatokat az exeteken.


Szóval ő bármit is fog tenni úgy is vissza fogod fogadni és mindent meg fogsz tenni ugyanúgy. Max pofára esel.

2020. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Kedves utolsó, ebben nagyon tévedsz.
2020. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem érthető, h ennyi nap után még nem mondtam le róla, főleg úgy, hogy ő találkozgatni szeretne. Még gondolkozom pár napot, de szerintem, ha tényleg szeretne már hazajött volna.
2020. júl. 28. 16:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugna, erre kellenél neki. Annyira átlátszó, mondom ezt férfiként. Egyébként meg ha beesne neki egy nő, simán vele lenne.
2020. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!