Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom, hogy nem akarok sátorozni?

Figyelt kérdés

Szerveznek a haverjaival sátorozást, ahova megy mindegyiknek a barátnője is. Én nem akarok. Nincs wc, fürdő, tele van bogárral, szúnyoggal, a földön kell aludni... nekem ehhez semmi kedvem. Plusz én nem eszek húst se, ők meg szalonnát akarnak sütni, meg bográcsozni, stb... és akkor nekem mindig külön kéne főzni. Azt mondta emiatt ne aggódjak, majd megoldják. Zöldségeket is lehet nyárson sütni. De én akkor se akarok menni. Ő meg föl van háborodva, hogy de mindenkinek ott lesz a barátnője, és nem igaz pár napot nem bírok ki "luxus" nélkül. Hát mondom azért nehogy már egy angol wc meg normális fürdőkád luxus legyen, nem jakuzzit meg masszás ágyat kérek... Úgy összevesztünk, hogy a végén azt mondta, jobb is hogy nem megyek. Ez nekem nagyon rosszul esett, és azóta nem is beszéltem vele. Jogos a kiakadása? Miért nem lehet megérteni, hogy engem ez a "nomád életmód" nem vonz és semmi kedvem hozzá? Vagy tényleg miatta ekkora áldozatot kéne hoznom, és elmenni, csak MIATTA?

L/24


2020. júl. 31. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Hány éjszaka lenne?
2020. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem illetek össze, kérdező, ennyi.
2020. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha ő is hozott már hasonló kaliberű áldozatokat, pl. befizetett névnapodra vagy szülinapodra egy wellness szállodába úgy, hogy rühelli ezt a műfajt, akkor pár napot ki lehet bírni, de ha nem, akkor két variáció van: csak te alkalmazkodsz hozzá vagy szakítotok.
2020. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen megértelek, kérdező. Én is 24/L vagyok és képtelen vagyok sátorban aludni. És én sem vagyok luxushoz szokva, egy kis panelben nőttem fel, de mégis képtelen vagyok a földön aludni, fürdő nélkül lenni, és mindig kerül bogár a sátorba...

Mióta vagytok együtt és mennyire gyakran sátrazik a barátod? Mert ha ez nála életvitel, akkor nem illetek össze, és lehet, hogy ez a kapcsolatotok rovására fog menni. De ha csak egy-egy alkalomról van szó, akkor megérthetné, hogy te nem mész (bár egyébként nagyon ritkán te is bevállalhatod).

2020. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Azért kérdés, hogy hova mentek. A kempingekben van angol WC és zuhanyzó is.
2020. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes, én mindenhova megyek a párommal mert vele szeretnék lenni, a körülmények nem számítanak. Még a pokolba is együtt megyünk majd a hülye humorunk miatt. :D
2020. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Én elmennék, ennyi kompromisszum belefér.
2020. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Ő tett már érted hasonló dolgot?


Amúgy én elmennék a helyedben, hülyeség lenne kihagyni. Szerintem megbánnád.

2020. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Én szeretem a sátorozást, de ha téged ennyire undorit akkor ne menj velük. Magyarázd meg a barátodnak, hogy olyanokba vigyen bele amit mindketten élveztek. Te sem kérsz töle "áldozatot", ö se várjon töled!
2020. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Ha ennyi áldozatot nem bírsz ki nem való neked párkapcsolat. De gondolom a szülésnél benn kéne lennie. :D
2020. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!