Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esne ha elmenne párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne ha elmenne párotok szüleivel strandra?

Figyelt kérdés

Bnőm hétvégére " várja" össze a házimunkát mintsem hétközbe mikor van ideje csinálja. Emiatt nyavalyog h ő nem jön velünk vasarnap strandra mert aludni akar meg takarít. De ha hétközbe csinálná mindig egy kicsit vasarnap siman pihenhetne vagy nincs az h takarítás miatt lemondja. Pedig tudja h mindig közbe jöhet vlmi..minden vasarnap program a takaritás..

Én meg úgy gondoltam lehet elmegyek nélküle mivel hétközbe én próbálok a házimunkával foglalkozni és nem vagyok a szolgája senkinek mivel ketten lakjuk a házat..


Ha nem bírom vele megértetni h akkor csinálja mikor van ideje és ne kampányszerűen tegye..így járt


2020. júl. 31. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
így jártál
2020. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Te jártál így. Én is hétvégén takarítok egybe, minek elaprózni.
2020. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van?

A baràtnőd nem akar veled meg a szüleiddel strandra menni mert takarít?

Hát menjetek ti.

Én se mennék

2020. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

En elmennek strandra nelkule a családoddal. Miert kerdes ez egyaltalan? Egyertelmu

Meg siman kilehetne hagyni egy napot a takaritasbol es hetkoznap behozni.. De ez tipik kifogás volt mar reszem benne. Kerdezz ra miert nem birja a szuleidet..

De ismeros jart mar ugy h azert nem ment programra inkabb tipik takaritok szoveg miatt mert mas volt a dologban.. Megcsalas

2020. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Én akkor se mennék strandra, ha ráérnék.

Akkor se mennék a párom szüleivel sehova, ha ez volna az egyetlen program.

2020. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hétvégén takarítok. Mert hétköznap hulla fáradt vagyok a munkától. Lehet ő is így van vele.
2020. aug. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mi a gond? Ha ő nem szeretne menni, attól még te nyugodtan mehetsz, nem vagytok összenőve. Eszembe nem jutna, hogy a párom azért ne menjen valahova, mert nekem más dolgom van (hacsak nem direkt "páros program" lenne, de a családi strandolás nem az).
2020. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!