Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megharagudnátok, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok, hogyha a párotok a szüleivel (is) menne nyaralni? (Nem lakunk együtt és nincs közös kassza)

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy haragudnék,csak ha együtt nyaralnánk,akkor ne jöjjön a mama.
2020. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha ezen bemorcizna az eppen aktualis baratnom, biztos hogy a kovetkezo kirandulasnal nem jonnek ilyen helyzetbe
2020. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem, dehogy. Nem vagyok a 0-24 órás együttlét híve. Tiszteletben tartanám, hogy van családja, és van közös programjuk is.
2020. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Ha oda mennének, ahová én mindig vágytam, és nem is hívnánk el, az rosszul esne egy kicsit. De túl tenném magam rajta mihelyt elpanaszoltam az egyik barátnőmnek.


Ezt a speciális esetet leszámítva, egyáltalán nem haragudnék, semmi okom nem lenne rá. Inkább örülnék, hogy jó a kapcsolata a szüleivel.

2020. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne mehetne akár a szüleivel akár mással?


Attól, hogy valaki kapcsolatban van, nincsen össze nőve a másik féllel.

2020. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2020. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

Nekem termeszetes, hogy ha van párom, vele megyek nyaralni. Nem nelkule. Persze johetnek a szulok is, de en hianyolnam is a apromat, ha nem lenne velem.

PErsze, ha tizenevesek vagyunk es meg a szuleink tartanak el, akkor normalisnak vennem, de felnott, dolgozo, onallo emberek esetében nekem rosszul esne.

2020. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Miért haragudnék? Inkább örülök, hogy jó kapcsolata van a szüleivel.

Nyáron ő is és én is elmegyünk a családunkkal nyaralni, aztán közösen is.

2020. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne mehetne? Nem vagyunk összenőve
2020. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!