Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen vannnak ,,szabályok" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vannnak ,,szabályok" a közös életetben, amit kötelezően meg kell csinálni a házimunkában, ki mit csinál? hogy van beosztva?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk minden felesbe megy. Ki miben gyorsabb. Ő is főz, èn is. Bár a fürdőszoba takarítás inkább az enyèm szokott lenni, a mosás-teregetès pedig az övè.

A lènyeg, hogy együtt, csapatkènt minèl hamarabb letudjuk az egèszet, aztán több időnk van egymásra :)

2020. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, kiskorom óta alap dolog volt a családban, hogy ha felérek már a mosogatóig, akkor eltudok mosogatni, tehát én ebben nőttem fel, ezáltal elég rutinosan és gyorsan tudok takarítani. Ellenben párommal mikor összeköltöztünk, neki kevés tapasztalata volt, szülei sosem kérték, hogy csináljon házimunkát, maximum a saját szobáját takarította.

Ettől függetlenül ez nem feszültségforrás kettőnk között, megtudtuk normálisan osztani így is.

Főzni mindketten szoktunk, szerencsére ő is szeret és egyre jobban megy neki. A mosogatást és porszívózást szeretem én csinálni, mert pikkpakk megvagyok vele. Ő mosni-teregetni szokott. Bevásárlást mindig ketten csináljuk, vagy ha más műszakban dolgozunk akkor egyik nap ő megy, másik nap én.

2020. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs sehogy beosztva meg nincsennek ilyen szabáloyk, lagalábbis nálunk, kialakult magától.
2020. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!