Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy nem értékel a barátom?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolatról van szó, lehet túlgondolom a dolgokat, de úgy érzem, hogy a barátom mindenkit többre értékel nálam.

Egyetemisták vagyunk mindketten, akármikor az egyetememről beszélek nem érdekli a dolog, mintha szakmunkásba járnék (nem szakmunkások ellen irányul) , minden egyszerű szerinte.

Van három barátja, az egyik villanyszerelő, a másik idősekkel dolgozik, a harmadik benzinkutas, de ők amikor mesélnek valamit neki, az mindig szuper, érdekes és mindig elmondja nekem ,hogy mennyire király barátai vannak.

A barátainak is vannak barátnői és volt, hogy szerveztek programot és nem hívott el, amint mi szerveztünk programot valamelyik haverja barátnője nélkül (nem tudott eljönni) rögtön mondta a barátom ,hogy szegény milyen kár ,hogy nem tudott eljönni.

Hogyan lehetne ezen változtatni, lassan már úgy érzem ,hogy mindig próbál lehúzni és ,hogy semmit nem érek.



2020. aug. 1. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Te jó ég, mintha az én volt barátomról írtál volna.

Ugyanezt csinálta ő is. Kiderült, hogy én csak egy alibi barátnő voltam, néha jól jöttem dugni, meg erre arra, de amúgy nem tisztelt. Nem talált vállalhatónak, az utcán nem fogta meg a kezem, amikor együtt sétáltunk és a közelben voltam a haverjai, akkor elmentünk másik irányba.. ilyesmik. A barátok azok szentek és sérthetetlenek persze, végig tudták milyen szemét játékot játszik velem egy k*rva szót nem szóltak soha. Ha nem változtat szerintem ideje, hogy keress egy jobb embert. Ha te lennék élete szerelme, akkor nem csak hogy elhív a közös eseményekre, de úgy bánik veled mások előtt is, mintha egy királynő lennél.

2020. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

*voltak

*lennél

2020. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem jó, ha az ember amolyan "nagyon szociális alkat", általában ez a vége, hogy az ilyen "barátok" véleménye nagyon fontos lesz, illetve egy csomó mindent tesz azért, mert "a közösség akarata" a dolog. Fúj!
2020. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd ott minél előbb! Ő nem szeret téged.
2020. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom az a baj, hogy nem istenít a végletekig a barátod, mintha királylány lennél, bár nem hinném hogy egy kapcsolatnak arról kellene szólnia, hogy folyamatosan pumpáljuk az önbizalmát a párunknak, ez egy idő után nagyon fárasztó tud lenni.

Főleg ha amúgy is végletekbe menő önbizalommal rendelkezik amúgy is egy barát/barátnő.

Ilyenkor szokott az lenni, hogy elhanyagolva érzi magát a pár valamely tagja, mivel megszokta eddigi élete folyamán a folyamatos pumpolást, önbizalom erősítést.

2020. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És ha ezt meg akarod vele beszélni, megsértődik?

Nagyon rossz érzés, ha éppen a párunk nem becsül. Elvileg ő ismer a legjobban. De lehet, hogy neki is önértékelési zavarai vannak, és ezzel erősíti saját magát.

Érdemes lenne függetleníteni az önértékelésedet tőle.

További segítségért és programokért felkeresheted a CallForHelp honlapját és Facebook oldalát, valamint hívhatod telefonos lelki támogató vonalainkat.

2020. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!