Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom családja nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom családja nem szeret engem? Mit tehetek?L

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt,eléggé szerelmesek vagyunk,együtt tervezzük a jövőt,házasság,baba,együtt öregedés. Többször vitt már haza,családi eseményekre is. Senkivel nem volt konfliktusom,kedves vagyok,mosolygós,segítőkész. De alapból csendesebb lány vagyok így ha bármi probléma lehet velem az maximum az,hogy nem vagyok a társaság közepe,hogy nehezen nyílok meg. De a fiúk nagyon szeret engem és én is őt..

A párom nagyszülei nagyon idősek már,és most elhozták látogatóba a családhoz és a párom mondta,hogy mindenképpen be akar mutatni nekik,mert ha el fog venni feleségül azt akarja,hogy még a nagyszülei halála előtt ismerjenek meg. Mondta,hogy lehet most látja őket utoljára. Ezt meg is beszélték a szüleivel,hogy oké délután 1 órára átszaladok,hogy megismerjenek.

Erre aznap szól a párom,hogy egyedül fog menni. Semmi indoklás?! Rákérdeztem szinte már sírva,hogy miért gonodlta meg magát. MAjd mondta,hogy a szülei kérték,hogy ne vigyen.

Nekem ez az egész nagyon furcsa,mert párom mindig midnenről szól nekem,elmond nekem mindent erre ezt most az utolsó pillanatig nem mondta,és azt se részletezte,hogy történt ez a kérés,hogy ne menejk át.Harmadszor úgy isemrtem a szüleit mint akik szeretik a fiúkat és ha neki ez a kérése,vágya,hogy a bartnőjét bemutassa akkor miért mennek ez ellen??és azt sem értem a párom miért egyezett bele olyan könnyen.

A szülei nem mutatkoztak ellenségesenk soha,ők is kedvesen beszélnek velem,teljesen átlagosnak gondoltam a viszonyunkat.


Mit tehetnék? Félek lehet annyira utálnak,hogy azon lesznek/vannak,hogy ne legyek együtt a fiúkkal? Vagy túl gondolom? Azt sem rétem mi a bajuk velem?? LEhet nem tartanak elég szép lánynak? okosnak?beszédesnek?kedvesnek? Szerintetek mi lehet a baj? Mit tehetnék azért,hogy ne ez legyen a sorsom?


2020. aug. 2. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Semmit. Tartsd tiszteletben azt amire kértek.
2020. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Lehetséges, hogyha tényleg ez az utolsó alkalom, hogy látják őket, akkor nem akarnak ott látni egy idegent. Ez így nem hangzik túl jól, sajnálom, de lehet, hogy a nagyszülők/szülők ezt akarják. Ettől függetlenül te elég jó vagy, valószínűleg kedvelnek a szülei
2020. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Találgatások helyett egyszerűbb lenne ha kiderülne az indok. Lehet nem is veled kapcsolatos, hanem valami más oka van. Pl. családilag akarnak megbeszélni valamit, mert az egyik nagyszülőnek romlik az állapota. Vagy egyszerűen a vírus miatt nem akarják, hogy átmenj.
2020. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ezt szerinted a gyik-en meg tudják válaszolni? A te családod, őket kérdezd, mi honnan tudjuk? Bármi lehet.
2020. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem mentem el természetesen,ha azt kérték.

Nem tudom,de a párom is mondta,hogy nagyon sajnálja,ő nagyon szerette volna,nem rajta állt a dolog.

Sajnos magyarázatot nem kaptam erre akárhogy kérdeztem,csak annyit,hogy szülei nem szeretnék és tényleg maximum fél óráról lett volna szó mielőtt mennek haza,hogy felugrom .

Ezek után nincs sok kedvem úgy egyáltalán a családjával találkozni,csalódott vagyok nagyon,hogy a szemembe is mondhatnák,hogy mi a bajuk esetleg változtatni megpróbálnék,ha meg olyan amin nem tudok akkor próbálják elfogadni..én sem bántom őket,elfgoadtam amilyenek.

2020. aug. 2. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg a fél éves kapcsolatot még nem tartják komolynak.
2020. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, hányadik komoly kapcsolat ez az életetekben. De ha már a jövőről beszélgetve előkerül a gyerekvállalás meg a házasság, akkor biztos vagytok legalább 21-22 évesek. Bár fél év kapcsolat önmagában nem olyan sok, de nem hiszem, hogy az lenne az indok, hogy komolytalannak tartják a kapcsolatot ahhoz, hogy a nagyszülőknek mutogassanak.


Lehet, hogy nem miattad, nem a személyed miatt kérték, hogy maradj távol, hanem rajtad kívülálló dologról van szó. De nem csoda, hogy magadra vetted, és nem is szép tőlük, hogy nem adnak legalább egy félmondatnyi magyarázatot, hogy ne érezd rosszul magad. Az is elfogadható indok, ha a szülők vagy a nagyszülők egyszerűen csak szűk, családi körű látogatást akartak, azt is megmondhatnák nyugodtan. Ha eleve nem hívott volna senki, akkor is más lenne a helyzet, de így, hogy meg volt beszélve, hogy mész, aztán szóltak, hogy mégse, igazán illene vakkantani valamit, hogy miért.


Ha a barátod végképp nem mond semmit, akkor megkérdezheted a szüleit is. De mondd el nekik, hogy nem az a baj, hogy mindenáron ott akartál lenni, hanem az, hogy mivel nem indokolták semmivel, miért ne menj mégse, így attól félsz, veled van valami baj. Ha erre az a válasz, hogy nincs semmi baj, kedvelnek téged, de magánjellegű ügy miatt kérték, hogy mégse menj, akkor viszont fogadd el ezt.

2020. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én párom szülei is a kezdetek kezdetén előadták, hogy tök normálisak, aztán az évek múltán kiderült, hogy a hátam mögött mindennek elhordtak, folyamatosan morgott rám az anyja, csak a szemembe ez nem ment neki. :D Azóta kerülöm őket, mondjuk nem tudom, hogy nem gondoltam, amikor akárhányszor megjelentem mindig morgott valakire, meg puffogott... mindig csak a jelenlévők voltak kivételek. Aztán egyszer visszahallottam és aztán tudtam, hogy én sem voltam kivétel... szóval nem biztos hogy kedvelnek, azért mert a szemedbe jópofiznak. Az semmit nem jelent.
2020. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos nem kaptam magyarázatot dologra csak így sokadik alaklomra mondta azt a bartáom,hogy a szülei szerint nem barátságosak a nagyszülők és nem akarják kitenni őket a stressznek. Azért érdekes,mert megegyeztünk,hogy mehetek a végére és ha tényleg ez lett volna az indok ezt már sokkal hamarabb felhozhatták volna . De legyen elfogadom... viszont ezekután sokkal jobban fogok figyelni a reakcióikra,mert ténylegesen felmerült bennem,hogy nem biztos,hogy kedvelnek :) persze ez ellen tenni nem tudok,nem vagyok bunkó úgyhogy nm hiszem hogy ezt érdemlem,de ilyenek az emberek :)

2020. aug. 2. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!