Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egyre kevésbé vonzanak a mai világban élő, plázacica-mintára tervezett csajok?

Figyelt kérdés

Volt már elég sok csajom ( csak azért h nem vagyok b*zi).

Egyszerűen egyre nehezebb értelmes lányokat találni, akikkel másról is lehet beszélni, mint a közhely, mindennapos témák.

Az is, legalábbis számomra, erősen kifogásolható, hogy a lányok egyre több alkeszt isznak, majdhogynem olyan szinten züllenek, mint a fiúk.

lehet, hogy az a baj, hogy vidéki vagyok, elég szűk a társaságom, és így nem tudtam igazán megismerni Őket?


2010. aug. 4. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Ismered a mondást:A régi nők úgy főztek,mint az anyjuk,a maiak úgy isznak,mint az apjuk.

Egyébként a csajom szakács:).

2010. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen ez sajnos így van ezért kell várni 20 éves korunkig és akkor már eltűnnek az ilyenek és keresni lehet a normáisabbakat. Ők jobbak és többek is csak éppen nehezebb megtalálni őket. Amúgy én sem bírom őket a plázak*rv ákat.
2010. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
normális,érthető,mert tartós kapcsolatra tényleg alkalmatlanok:D lányok is vagyunk akik a megnövekedett számú melegnek kinéző rózsaszín pólós feszülőscsőnacis tetőtől talpig legyantázott partidrogos nyomiktól agymenést kapunk:D
2010. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem. Srácoknál sem jobb a helyzet.Ők a gyökerek a mi köreinkben akikkel nem kell foglalkozni. Marketingnek jót tezsnek veszik a szemetet agy nélkül.


De amúgy semmit nem érnek. Hasonló a hasonlót vonzza így majd találunk normálisakat is kedves kérdező úr.

2010. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3. :)

de nem válaszoltatok arra h ha vidékről beköltözök városba, ott nagyobb az esély? ill. a rendeslány-koncentráció? :)

2010. aug. 4. 00:17
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Inkább több ilyen férfi kéne aki kezd kiábrándulnia lotyókból. Teljesen megértem én magam utálom a saját nememet éppen ezért, mert a normális srácokat meg elrontják azzal, hogy kihasználják meg össze-vissza csalják őket amikor be vannak b*szva... (bocsánat a szóhasználatért) Hidd el, ha más társaságba jársz fogsz találni normális lányokat, akikkel másról is lehet beszélgetni... a plázap*csákkal úgyse mész sokra, nem valószínű, hogy találsz köztük egy értelmesebbet.


18/L

2010. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen társaságba fogsz majd járni. Diszkókban nem valószínű, hogy találsz normális lányt.
2010. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

viszont kétségbeejtőnek tartom, h 17 éves koromra 1!!!!! olyan haverom van, aki osztja a véleményemet (a tisztelt válaszolókon kívül)

2010. aug. 4. 00:20
 9/15 anonim ***** válasza:
hát biztos segít ha forgalmasabb helyekre jársz de inkább az a nem mindegy,hogy hova. tippem sincs hol lehet normálisabb embereket megismerni,nekem nemsikerül a folyamat pl:D
2010. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

pl. van a mi kis falunkban a helyi ifjúságnak egy szervezete. egyik tagjukkal beszélgetve az derült ki, hogy fő céljuk h jó szórakozási lehetőségeket biztosítsanak a fiatalságnak.

Ez most tényleg ilyen válságos? nem azért de nekem a legnagyobb szórakozás az olvasás, egy-egy jó film, filózgatás stb...

ez most már átmegy egy más témába.. bocsika staff:D

2010. aug. 4. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!