Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egyre kevésbé vonzanak a mai világban élő, plázacica-mintára tervezett csajok?

Figyelt kérdés

Volt már elég sok csajom ( csak azért h nem vagyok b*zi).

Egyszerűen egyre nehezebb értelmes lányokat találni, akikkel másról is lehet beszélni, mint a közhely, mindennapos témák.

Az is, legalábbis számomra, erősen kifogásolható, hogy a lányok egyre több alkeszt isznak, majdhogynem olyan szinten züllenek, mint a fiúk.

lehet, hogy az a baj, hogy vidéki vagyok, elég szűk a társaságom, és így nem tudtam igazán megismerni Őket?


2010. aug. 4. 00:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

sztem az.

én lány vok és nem egy plázacica. soha nem akartam az lenni.

ők mindig a legújabb divat szreint öltözködnek, bnőkkel állandó téma a ruha, smink, haj és a pasik. ezek a lányok sokáig gyerekek maradnak agyilag, míg a normális, értelmes lányok komoly kapcsolatra vágynak...


de nekünk sem olyan rózsás a helyzet!! sok a k*cs*g..

vasalt belőtt séró, csőnadrág, újkeletűen már divattáskát is hordhatnak?! röhej.


oké srácok, hogy ez a divat, és így próbáljátok a lányokat lekenyerezni, meg h felfigyeljenek rátok.

de úgy csak buta tyúkokat fogtok ki, akiknek semmi agyuk....:(

2010. aug. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szerintem nem éri meg beköltözni...Iszonyat ami most megy a lányok meg a fiuk terén is.Milyen már az ha azzal vág fel a csaj h annyira beb*szott h orgazmusa volt??? Meg csak a buli buli buli úgy néznek ki mint egy k*va. Szörnyülködve olvastam előbb h egy kis csajnak a barátnője 13 évesen lefekszik egy 32 éves pasival és nem védekeznek. Meg h valamelyik este sétáltatom a kutyáimat és látom egy csajt a kínai mellet leguggolni is oda csinál és 10 méterre volt tőle a lámpa és utána a fiuk jól kiröhögték (jól tették). Ennyi nincs benne. Szánalom. Hova lett a női tartás? De a fiukat se kell sajnálni ott is vannak ha férfinak született akkor legyen férfi nem egy kis nyavalygó kis p*cs. Hogy néznek már ki ezek a lenyalt fejű kis rózsaszín kistopos nád száll alkatú gresznyetség???


L/15

2010. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
megjegyezém h vidéken a divat nem hódít ilyen erősen...de a többi sajnos itt is jellemző... szóv ... rossz kilátások? :/
2010. aug. 4. 00:45
 14/15 anonim ***** válasza:

na végre 1 normális ember!!!

ne is akard megismerni őket nincs is gázabb a plázacicáknál

no de nem cinkelem őket majd rájösz magadtól is alig 2 szót hell velük beszélni

HÁTBORZONGATÓ

2010. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Végre egy normális ember, akinek szintén elege van a plázapics@kból!

Nem értem, mi a jó bennük? Azt, hogy minden héten más pasijuk van, akikkel egyből lefekszenek?

Meg részegre isszák magukat?

Én inkább itthon ülök, és olvasok. Bővül a szókincsem, több lesz az ismeretem...

15/L

2010. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!