Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom semmit nem adott nekem a diplomaosztó vacsorámon. Gáz?

Figyelt kérdés
Még annyit fűznék hozzá, hogy tudja jól, hogy nehéz és sikeres évem volt. A diplomaosztóm elmaradt, a családom a füle botját sem mozdította, mikor célozgattam ennek a megünneplésére, diplomaosztónak a kárpótlására, szóval tudja jól a párom, hogy ez rosszul esett a családtól.
2020. aug. 3. 10:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

Miattad néznek le minket, mert elvárod, hogy körbenyalják a segged.


Meg egy hétig buli, gyááááááááá! Színvonal.

2020. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Az orvosit fogom fejezni, nem egy kis büfé szakot, szóval 6 év kőkemény tanulás után szerintem megérdemlem.
2020. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
10 Szerintem is az a normális ahol megtehetik. Ezt írtam is. Attól még beláthatja bárki, hogy ez nem kötelessége a szülőnek. Attól még lehet neki hálás a gyereke. Tudod a világ nem tökéletes és nem mindenki kapja ezt meg a szüleitől.
2020. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

Hát szerintem azért a diplomaosztóra illik legalább egy csokor virágot adni. Még a haveromnak is vinnék valamit, nem hogy a páromnak.

Nekem is szarul esne.

2020. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is adhatott volna valamit, egy kis apróságot. Nekem olyan érzésem lenne, mintha nem becsülné meg, vagy nem tartaná nagyra, hogy lediplomáztam. Vagy mintha olyan magától értetődő lenne (még ha az is volt, mert okos vagy, akkor is...)

Nyilván tök más, ha annnnyira meg van szorulva anyagilag, hogy egy bonbont nem engedhet meg magának... :D

2020. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%
En iden vegeztem es eszembe se jutott hogy kaphatnek barmit:D megyek tovabb mesterre orulok, hogy tamogatnak ez a legnagybb ajandek
2020. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!