Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha ki akarom hagyni a barátom diplomaosztóját emiatt? Menjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet, elég komolyan veszem, ugyanis fizetek érte, és matek gyakorlatom lenne pont, amiről nem akarok hiányozni, érthető okok miatt. Másnap pedig családi összejövetel lenne ennek örömére, de én meg akkor dolgozni szoktam és minden forint számít, főleg ha meg akarom lepni valamivel azért... Szó se róla, nem szívesen vagyok a rokonaival együtt, nem vagyunk rosszban, de van egy kis ellenszenvük irányomban, ezért rosszul szoktam magam érezni a közelükben. (Mellékesen, utálom az ilyen cécókat, ha megszerzem a diplomámat én nem fogok menni az osztóra)

Még nem beszéltem vele, de valószínűleg szeretné, ha ott lennék mindkét alkalmon, meg akkor nem kéne magyarázkodnia a rokonok előtt, ami tudom, hogy kínos neki, viszont tényleg annyira szarul érezném magam, ráadásul két fontos dolgot ki kéne hagynom, illetve az a pénzkiesés nálam azt jelenti, hogy akkor pár napig nincs kaja. De mégis, neki ez egy fontos esemény és nem akarom megbántani. Mit tegyek?

24/n, a barátom 24/f


2016. szept. 12. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért legalább a diplomaosztóra illene elmenned... A gyakorlatról amúgy is lehet valamennyit igazolatlanul hiányozni, gondolom még megvannak ezek a lehetőségek.

Max az összejövetelre nem mész el, és majd utána találkoztok.

2016. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a diplomaosztóra menj el, a családi összejövetelt pedig hagyd ki. Majd kettesben megünneplitek.

A matek gyak. persze fontos, de lehet hiányozni, és majd bepótolod. A munkára meg nagyobb szükséged van a pénz miatt, így a családi ünnep helyett, menj dolgozni.

Szerintem ez így jó komprumisszum lenne :)

2016. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Eszembe jutott, hogy van lehetőség a tanár egy másik időpontjában lévő órájára bemenni, úgyhogy nem is fogok lemaradni.
2016. szept. 12. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!