Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tarthat egy ilyen kapcsolat? 35 évesen egy nálam sokkal fiatalabb srác szeretője vagyok.

Figyelt kérdés
Ezzel eddig nem is lenne gond. Csakhogy én szeretem Őt,ami egyoldalú. A kapcsolat a szexre korlátozódik,ami mostanában már nem olyan mint régen. Talán elmúlt a varázs a részéről. Sokat foglalkoztat pár napja a gondolat,hogy befejezem a dolgot vele. De nem tudom mit tegyek,mert igazából nem szeretném elvesziteni Őt! Belehalnék ha más szeretőt találna és képtelen vagyok kimondani: hagyjuk abba. Talán a véleményetek segit döntenem ez ügyben....
2008. nov. 26. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretőnek lenni nem hálás dolog az biztos...Én biztos hogy beszélnék a sráccal.Kérdezd meg tőle hogy úgy viszonyul-e még hozzád mint az elején és mondd el neki őszintén hogy részedről ez nem csak a szexről szól.

Ha nem változik a helyzet én biztos tovább állnék akármilyen fájdalommal is jár lemondani arról akit szeretek.

Add meg magadnak az esélyt hogy valaki jobban megbecsüljön az odaadásodért.


KEYLA

2008. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

igen,sajnos a részéről könnyen múlik a varázs,mivel jönnek a "hamvas"fiatal lányok,lapos has,csokibarna bőr,és egyéb dolgok!!tudod mindent a csúcson kell abba hagyni!én úgy látom elérkezett az ideje,hogy elengedd ezt a srácot!nkább most,mikor még még nem alázod meg magad női mivoltodban!ha fáj is,de emelt fővel lépj ki most a kapcsolatból!neked is jobb lesz,mert nem engeded ezt a kapcsolatot eljutni arra a pontra hogy megalázottként gyere ki belőle,és a fiúnak is jobb lesz,mert nem lesz kínos téged elküldeni!és így talán,majd jó szívvel gondolsz vissza az együtt töltöttidőre,nem pedig keserűséggel!sajnállak,mert biztos nagyon fáj a doog,de ez várható volt!

megkérdezhetem ő hány éve?

2008. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hány éves a srác?- lehet, hogy még értetlen hozzád.
2008. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem is volt egy hasonló kapcsolatom, de én voltam a srác, és a nő volt férjnél. Sajnos vége lett, de nm miattam. ha van kedved beszélgetni a helyzetről, akkor írj egy privát üzenetet, aztán...


peti

2008. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
23éves.......nincs jövöje emiatt sem a kapcsolatnak,de jó volna ha még tartana... de az eszem már tudja,hogy ennek már vége,csak a szivem nem engedi el. Köszönöm a tanácsokat mindenkinek.
2008. nov. 26. 14:17
 6/8 Srapnel ***** válasza:
Figyelj, le fognak pontozni, de ne azt nézd. Elnézést is kérek a kérdésért, nem bántásból mondom, de így 35 évesen nem valami komoly kapcsolatot kellene keresned? Mert olyan rohadt sok időd nincs már a gyermekvállalásra. Plusz, ha szerelmes vagy a srácba, még kb. fél év, mire feldolgozod és mással újra tudod kezdeni. Nem tudom, hogy miért kérdéses az, hogy mit kell tenned: otthagyni és megadni magadnak az esélyt, hogy nem cs.szed el a jövődet. Nem?
2008. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
ha nálad sokkal fiatalabb, akkor kb. tizenéves? nem jó egy ilyen kapcsolat. hiszen ő sem szívesen vállalna fel tégeda szülei, barátai előtt. míg te családalapításon gondolkozol, ő most akarja kiélni magát. nem várhatod el tőle, hogy elég érett legyen hozzád. hogy úgy viselkedjen mint egy 30-40 éves férfi. ha nagyon fiatal, lehet, hogy még alig férfi. mivel hosszú távon mást szeretnétek, ezért véleményem szerint nagy jövője nem lehet ennek. szerintem jobb, ha erőt veszel magadon és beszélgetsz vele. és ha így igazak a dologok, ahogy írtad, ahogy akkor kimondod a végét. sok sikert
2008. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tizenéves ,hanem 23(irtam már feljebb)igazi férfi és kapcsolatban él..... ezért is "csak" a szeretője vagyok.Nem kell felvállalnia senki előtt mert ez egy titkos kapcsolat.
2008. nov. 26. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!