Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon haza jon a volt parom?

Figyelt kérdés
A volt parommal 6evig voltunk egyutt,van egy kisfiunk.Nagyon sok szep volt a kapcsoltunkban de a vegere mar nqgyon sok vita is.o elkoltozott mar nasfel eve azota elvett egy masik not,gyakran felkeres nem csak a fiu miatt azt mondja hiaba van felesege engem jobban szeret..Oszinten szolva ez a masfel.ev kulon elesunk ota gyakran elofordult,ugy dontottem hogy ultimatumot kap,nem jatszhat sem velem sem a kozos gyerekunk.erzelmeivel.1honapot kapott hogy eldontse mit szeretne,ez a kovetkezo heten hetfon jar le.Azt mondja csinaljak helyet a ruhainak.haza jon,megis kozos kepet posztol a jelenlegi felesegevel,minden nap hiv es gyakran el is jon.Mindig azt mondjq haza jon,de en valamiert bizonytalan vqgyok.En meg mindig szeretem ot,tanacsokat szivesen fogadok.
2020. aug. 4. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Ismerek közelről egy ilyen hármast. Évek óta kapja a férfi az ultimátumot az ex nőtől, évek óta minden héten van egy hete dönteni, mivel neki azt mondja őt szereti.

Azóta is az új nővel van, sose dobta ki. Még talán a legelején 1-2x.

Elmebeteg mind a 3 fél, neharagudj.

Nem értem, szándékosan nem akarsz boldog lenni normális rendes férfi mellett?

2020. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem fog visszatérni hozzád. Már megtette volna, ha akarta volna.Csak etet téged.
2020. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ohh,hat igen tudom hogy valoban nemv egyszeru ez mar mar beteges,de en ot nagyon szeretem,es remelem hogy haza jon..ha nem en valoban befejeztem

.tobbet nem varok ra

2020. aug. 4. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem már már beteges, hanem az. Ne várj rá, egyetlen férfit nem tudsz sem megfogni, sem erőszakkal döntésre bírni, se úkázokkal, se zsarolással, se sehogy. A férfiak vagy maguktól jönnek, vagy sehogy.


Nem mondták még neked, hogy zsarolással egy embernél semmit nem érsz el?

2020. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Zsarolasrol itt nincs szo,itt vegleges lezarasrol van szo a reszemrol..a gyermekkel termeszetesen tarthatja a kapcsolatot.
2020. aug. 4. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyél már ennyire ostoba. Ha annyira szeretne, akkor már rég szakított volna, vagy el se vette volna azt a nőt. Most gondold már el, ott a felesége aztán téged is hülyít, szerinted, ha újra összejönnétek nem játszaná el veled is ezt az egészet?
2020. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
5 De hogy nem zsarolás. Mi más ha adod a heteket. Neked ez élet? De most komolyan? Azt hiszed, hogy ez egy kapcsolat? Ez nem kapcsolat. Egyedülálló anyuka leszel-már most is az vagy. Csak az a legfurább, hogy így egy gyereket nevelsz. Hogy neveled ha ilyen állapotban vagy?
2020. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd, ha annyira akarna, már első nap odaköltözött volna. Kényelmes ez neki és a tetteinek nincs következménye, ezért is játssza ezt. Amúgy hihetetlen, hogy a jelenlegi neje nem vesz ebből semmit észre...
2020. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engedd el, ha tényleg téged akart volna, rég visszament volna hozzad. Időhúzás.
2020. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dobd ki ezt a sz.arházit! Egyikőtöket sem szereti, se nem tiszteli. Ismerek ilyen nőt, 20 éve, azaz húsz éve engedi, hogy lábtörlő legyen. Csak etet téged, hogy húzza az időt, soha nem fog visszamenni hozzád, hacsak a mostani ki nem dobja, de ne akarj egy ilyen férget.

Buktasd le őt és közösen dobjátok ki a mostani feleséggel. Ez nem szerelem amit érzel, csak beteges ragaszkodás. Te kell erőss legyél és távoltartani magad tőle. A gyerek csak kifogás, hogy jár hozzátok. Az ajtóban odadni a gyereket és nem beengedni a lakásba.

Annó az exemnek azt mondtam:-"amikor elmentél, minden jogot elvesztettél". Te is ezt kellene tegyed, elvágni a köldökzsinórt. Nem fog sokáig tartani a szeparációs szorongás kellemetlen hatása.

2020. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!