Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy valaki ennyire éretlen egy kapcsolatra 33 évesen(elvált)??hogyan tudnám megértetni vele hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés
Párom kezd mostanában kicsit átesni a ló túloldalára. Sosincs rám ideje, és nem érti nekem ezzel mi a bajom. Ha találkozunk ez max heti 2 alkalom 4 5 óra akkor végig dolgozik.mert sok a munkája, és csinálnia kell, vagy csapódik mellénk barátja, és rögtön nem vagyunk kettesben. De amikor nem velem van akkor nem fontos annyira a munka egész napokat képesek elcsavarogni a haverjaival. Ha hívom akkor vagy fel sem veszi, vagy visszahív órákkal később.semmi programunk nincs, sehova nem megyünk. Már a múltkor pont ezért mondtam is neki hogy akkor ezt be is fejezhetjük, mert semmi értelme. Akkor megigérte hogy változtat és többet lesz velem. Ez kb 2 hétig ment is. Érdemes probálkoznom vagy engedjem inkább útjára, mert szerinte semmi gond a viselkedésével,csak én fújom túl.hétvégéi be vannak táblázva vagy vidékre jár a barátaival vagy a gyerekével van.
2020. aug. 4. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd
2020. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok rosszindulatúnak tűnni, de valószínűleg állandó szexpartnernek kellesz neki.
2020. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Itt nem arról van szó, hogy éretlen lenne egy kapcsolatra, inkább arról, hogy veled nem akar kapcsolatot és, amit a 2. válaszoló írt, csak szexre kellesz neki.
2020. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is😔 mondtam is neki , hogy menjen nyugodtan és keresse máshol a boldogságot, simán talál magának mást akivel lehet. Akkor fogadkozott hogy nem azért van velem, és ha nem fekszünk le az se zavarja, volt is hogy hetekig semmi testiség nem volt. Ezért nem is értem miért csinálja ezt.
2020. aug. 4. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom sajnos, hogy mindenki arra szán időt, amire akar:/ Ha annyira szeretne veled lenni, akkor nem a barátait részesítené előnyben.


"menjen nyugodtan és keresse máshol a boldogságot" neked kéne ezt tenned...

2020. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, teljesen igazad van😔csak nem szeretem ilyen könnyen feladni a dolgokat. de így csak magamat emésztem fel, míg ő vígan éli világát.
2020. aug. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!