Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretnék gyereket nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék gyereket nőként 30 évesen sem. Ez annyira nagy probléma?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék házasodni és gyermeket szülni. Biztos még vannak egy páran így, de az utóbbi időben felmerülő randikon minden pasi (egytől-egyig) arról beszélt, hogy családot szeretne rövid időn belül. Csupán felmerül bennem, hogy ezt a hozzáállást a férfiak többsége elítéli? Vannak még olyanok, akik gyermek nélkül szeretnék leélni az életük?

2019. dec. 10. 13:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Keress olyat aki ugyanigy áll hozzá 🤷
2019. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Érdemes lenne ezeket még randi előtt tisztázni, akkor nem pazarolnád sem a saját idődet, sem másét. A kérdésre válaszolva biztosan van ilyen férfi.
2019. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Teljes mértékben a te döntésed. Senkinek semmi köze hozzá. De ha a párod majd neadjisten akarna egy kölyköt, akkor abból adódhatnak konfliktusok. Ezeket jó a kapcsolat eleje felé tisztázni, nem pedig a végén...
2019. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem ítélem el, ezzel pont ugyanígy vagyok én is.
2019. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
21%
Várom a privátot, Kicsim. F
2019. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Még a randi előtt érdemes lenne ezt tisztázni, elkerülitek a felesleges köröket.
2019. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem. Mi sem akarunk a párunkkal. Így is van egymásra munka után kb 6 óránk, amiben a háztartással kapcsolatos dolgokat és az edzést is kell intéznünk. A tökömnek nem hiányzik egy bőgőmasina, amo kinyírja az alakom, a szexuális életem, az alvásciklusom és ha nem akarok érte lelkiismeretfurdalást érezni, akkor a pénztárcámat is, élén a taníttatásával, az öltöztetésével és a lakhatásával, ha felnő. Csinálja az, akinek ez szimpatikus, én érzem, hogy alkalmatlan vagyok rá, mert előbb utálnám meg, amiért tönkretesz engem és a kapcsolatunkat is, minthogy felneveljem.


A párom egyetért velem. Mindketten csonka családban nőttünk fel, hobbiapukákkal, kifáradt anyákkal és egy olyan élettel, amiben utánunk már nem lehetett normálisan menni szinte sehova. Nekem ez nem kell. A páromnak sem, ő mondta, hogy ha ennél kevesebb idő jutna egymásra és ha ennél kevesebbet aludna, nem bírná és nem kíváncsi ilyen fölösleges nehézségekre az egyébként sem egyszerű lét mellé.


Majd leszünk király keresztülők, akik a nap végén lepasszolhatják a gyereket a szüleihez és nyugodtan folytathatják az életüket kettesben.


Az emberek (és különösen a pasik) többségének fogalma sincs, mire vállalkoznak, mikor gyereket vállalnak. Van körülöttem néhány szülő, ahol nem lett magára hagyva az anyuka a gyerekkel, ott mindkét szülőn látszik a megcsömörlöttség és az, hogy nem erre számítottak... Hát kérem, ez ilyen. Nem az a szemét, akinek nem kell gyerek, hanem aki utólag gondolkodik. Érdemes előtte egy éven keresztül minden nap elmenni valami olyan helyre munka után, ahol gyerekekkel KELL lennie. Megőrzésre vagy hasonlók. A többség nem bírná egy hónapig sem. És ezek akarnak gyereket? Mikor a szobanövény is kipusztul mellettük? Ehh

2019. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem elítélendő, de azt el kell fogadnod, hogy kisebbségben vagyunk, tehát nehezebb lesz olyan emberrel találkozni, aki hasonlóan érez. Én sem fogok soha gyereket vállalni, de a férjem sem vágyik rá, sosem akart ő sem. Ő mondjuk akart esküvőt, én arra se vágytam, de kicsit sem fájt aláírni azt a papírt, ha ezzel boldoggá tudtam tenni.
2019. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%
senkit nem érdekel mit akarsz! Én jól fogok aludni ez után az információ után is.
2019. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%
Nohát nohát, aztán a nyugdíjamat ki fogja kitermelni? HOW DARE YOU?
2019. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!