Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem féltitek az egyetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltitek az egyetemre menő párotokat?

Figyelt kérdés
Hallasbol lehet tudni mirol szol egy egyetem,bulik,szex,pasizas-csajozas,es a baratnom egy masik varosba fog egyetemre jarni...Ti hogy vagytok ezzel a temaval,jogosan parazok ettol?Valoszinuleg csak hetvegente fogunk tudni igy talalkozni,nem szeretnem,hogy elzulljon...

2020. jún. 13. 20:00
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
48%

Nem.


Mert nem hülye, tudja mit veszíthet ha kirakom.

2020. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
61%

90%, hogy szétmentek. Új környezet, új fiúk. Nem kell, hogy bulizzon, szexeljen, egyszerűen csak egyetemi csoporttárssal valószínűbb, hogy jobban passzolnak, közös érdeklődési kör, mindig ott van, együtt mennek ide, oda stb. Én is fél éven belül szakítottam az előző barátommal.

Ha elkezded tiltani vagy féltékenykedsz, az a pici esélyed is hamar elillan.

2020. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
89%

Aggódsz a jövőtök miatt, ez rendben van. Te ismered a barátnődet milyen... Bízhatsz benne? Igen? Akkor nyugi.

(Én sokat buliztam a barátom nélkül 2 éven keresztül, ő megbízott bennem, nem féltékenykedett. Párszor ő is eljött, ha volt rá ideje.)

2020. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
90%

Az egyetem nem feltétlenül olyan mint a filmekben.

Egyetem előtt átlag három hetente elmentem bulizni, mióta egyetemre járok, évi egyszer megyek. Az egyetem óta ha van egy szabad estém csak aludni akarok és sorozatot nézni.

Persze van olyan is, akinek van energiája bulizni, de az nem a teljes kép, nem csak olyan van.

2020. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
87%
Vannak olyan egyetemek ahol tanulni is kell, és ha nem 10 év alatt akarod elvégezni, akkor nem olyan lesz mint amit a filmekben látsz.
2020. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
91%
Negyedik éve járok egyetemre, ennek ellenére kisebb baráti összejöveteleken kívül egyszer sem voltam bulizni és még mindig szűz vagyok. Persze nem ez az általános, de ilyen is előfordul, senkinek nem kell részt vennie olyasmiben, amiben nem szeretne.
2020. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Egyebkent kozgazra megy,es nem vettek fel allamira.valoszinuleg dolgoznia kell majd mellette,mert eleg nagy igenyei vannak,es az egyetem sem olcso...nem bizok senkiben csak a csaladomban,nem veletlen tartok tole:) a nok kepesek egy nap alatt 180fokot fordulni,Lehet ma meg hulla szerelmes,holnap meg gondol egyet es elhagy. Nemtudom mennyire igazak ezek az egyetemes legendak,de mar az uj kornyezet miatt is erdekes lesz,mivel nyilvan uj baratokat fog talalni,o meg inkabb palikkal szokott😅 bar en nem hiszek ebben a fiu-lany baratsagban,szoval nem is tudom mit csinaljak,lehet csak en aggodom tul,de mar a szakitason is gondolkodtam,ugy ossze vagyok zavarodva
2020. jún. 13. 20:37
 8/45 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem csaltam meg a férjem, pedig gimis korom óta együtt vagyunk és 2 diplomám van.
2020. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%
Olyant már láttam, hogy a leendő jogasznőnek kevés lett az érettségi nélküli szakmunkás, de ezeken nem nagyon kell csodálkozzni. Nagyon sokan az egyetem alatt ismerkednek meg a párjukkal.
2020. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%

Én is gimis óta vagyok együtt a barátommal.

Évente 1x járok bulizni, azt is csak a barátnőmmel kettesben. Még csak esélye sem volt senkinek sem közeledni, meg nyilván nem is adtam jeleket senkinek.

Az évi 1 buli kivételével inkább otthon vagyunk barátnőmmel és tévézünk. 1-2 fiú csoporttársam van, akivel néha szoktam beszélgetni, de mi az anyaggal kapcsolatban sokat segítünk egymásnak, semmi személyes.

Kicsit nevetséges lenne amiatt szakítani, mert "úgyismegcsalszmajdazegyetemen".

2020. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!