Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez ilyen menő dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez ilyen menő dolog a pasik közt?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elmentünk strandolni és láttam messengeren, hogy a pasim azt írta a haverjának hogy strandolni mentek a kis p.csák. Ennyire bunkó, tirpák hogy lehet valaki? Minden pasi így beszél a barátnőjéről?
2018. jún. 3. 14:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Csak a tied. Választani tudni kell!
2018. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nem beszél így minden pasi a barátnőjéről. A te pasid valóban egy tirpák és érdemes elgondolkoznod azon, hogy mennyire is szeret téged, ha így beszél rólad. Segítek: Semennyire.
2018. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
hát jó nagy tahó, az biztos, ha te mondanál hasonlót, akkor meg állna a bál mi? kis sutyerák egy gyerek :/
2018. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Simán megírnám neki, hogy igen, strandolni mentünk kisfa.szú, de te máris kereshetsz magadnak egy másik pics.át.Az talán eltűri, hogy így beszélj róla a háta mögött.
2018. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
Újabb általánosító, provokáló kérdés vasárnap délutánra...
2018. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Rólam nem beszéltek még barátok se így.
2018. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Biztos egy szoláriumozott konditermes kislány a barátja. Gratulálok, igazi férfi van melletted!
2018. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Az én barátom sose mondana vagy írna rólam ilyet. Sosem hivatkozna rám így, akár hallom, akár nem. Akárkivel is beszél. És nincsenek is olyan barátai vagy egyéb ismerősei, akik nemnfurcsállnák, és nem néznék rossz szemmel, hogy így beszél a barátnőjéről.
2018. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem hallottam még, hogy valaki így beszél a saját barátnőjéről más férfinek.
2018. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes, az én páromnak sosincs ilyen megnyilvánulása. Ha neked ez belefér, maradj vele.
2018. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!