Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
El szeretnék költözni abból a városból ahol élünk, de a párom nem. Próbáltam vele megbeszélni, szinte már mindent kipróbáltam. Ha azt is mondja hogy jó rendben költözzünk akkor a végére mindíg kitalál valamit amiért nem jön össze az elköltözés. Próbáltam megszokni a helyet de teljesen magamba zárkóztam már. Utálok ki lépni itt az utcára is .. mindenben a saját érzéseit/akaratát teszi előtérbe engem pedig férre tesz, én vagyok a második és ő az első.
2020. jún. 16. 12:23
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam el, és költözzek el egyedül
Beszéljek vele és várjak a csodára
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szarul érzed magad lépni kell.

Most meddig keseregj ott? Én nem maradnék olyan helyen ahol utálok lenni. Ha a párom ezt nem érti meg, nem költözik velem akkor lesznek nagyobb problémák is amiket nem tudunk majd együtt megoldani.

2020. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt igazából egyikőtök sem jó vagy rossz, egyikőtöknek sincs "igaza". Itt egyszerűen csak nem egyeznek a céljaitok és nem illetek össze.

Én se költöznék el egy olyan helyről amit imádok senki kedvéért. Nyilván ugyan így olyan helyen se maradnék senki miatt amit utálok. Egyik verzióval, egyik oldallal sincs baj én a párodat is maximálisan megértem. De ha ennyire nem egyeznek a célok nincs értelme együtt lennetek.

2020. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Költözz el, ha akar, utánad jön.
2020. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem szeretne veled elköltözni, akkor nem is szerethet Téged annyira.

Bár jó lenne tudni, hogy Te miért szeretnél annyira menni, ő meg nem!?

Megérthető, ha mondjuk a család vagy a munka miatt ragaszkodik a maradásnál.

Amennyiben nem tudjátok ezt megbeszélni, akkor tényleg jobb különválni, mert csak további vitákhoz fog vezetni!

2020. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetek össze ennyi. Ahogy mások is leríták, spec én se maradnék senki kedvéért ott ahol nem akarok és nem mennék el senki kedvéért ha imádom a helyet ahol élek.

Költözz el, ne mások kényelmét helyezd előtérbe hanem a magadét.

2020. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!