Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről ,illetve párkapcsolatról?(Leírása lennt leírom hosszú lesz..)28N

Figyelt kérdés
2,5 kapcsolatomról szeretnék írni ,tanácsot kérni ,(vagy lezárni kíirni magamból) illetve az öszinte vélményetek kérném!A normális válaszokat előre is köszönöm!Szóval mint írtam 2,5 a palim már az exem de lehet hogy nem lesz nem tudom mert ma kiadtam az utjat..30 éves lesz decemberben van egy ikertestvére amugy 8-an vannak testvérek.Az ikertestvérével mindent megosztott a szexuális életünket is...Minden barátjának nővérének kibeszélt!Tavaly az anyja szülinapjan becsicsentettem egy kicsit és belém kötött az öccse már kb du. óta amióta megérkeztem oda csipkelödőtt ,amikor bementem a fürdőbe utánam jött és végignézte az alakomat ..Arra hivatkozott h nem találja a tükrőt..Na esteledett már az öccsében is volt ital nem az ikertestvéréről irok most hanem az őccsukről .Valahogyan elkezdtunk veszedkeni elhordott engem mindennek meg ,hogy én neki nem kellenék meg h én csicskázatatom a tesóját amikor en ilyet nem is csináltam odáig fajult a dolog h neki akartam menni a barátom lefogott és amikor az a primitiv öccse ocsárolt akkor egy szót sem szólt nem védett meg ...Az occsenek azota lett egy kapcsolata mar 1 eve allitolag eggyutt vannak engem zavart h a palim foglalkozik veluk reszegen atment kibeszelni engem stb..Van egy nagyon alattomos kígyó növére aki a kezdeketol irigy volt rám mert jó alakom van ő egy 37 éves megkeseredett perszóna !Ezért szakitottam a palimmal mert én beszélgettem a növerevel 2 óra hosszakat telefonon erre azt hallom vissza az ikrétől amit én mondtam neki nem tudom kihogyvan vele de számomra ez nagyon undorító hogy kibeszélnek engem..Az anyjukról még nem beszéltem ő egy horoszkóp mániás megkeserdett dünnyögős vén asszony sajnos nem tudok rola szebben fogalmazni...Utálom az ezotériát én nem hiszek benne!Az anyja sajnos özvegy...Én ok nelkul soha nem bantottam de ő is ugyanolyan mint a lánya pletykafészek....Egyszerűen utálom a palim családját....Nem birom megemészteni őket annyira rosszindulatuak mindd!Nem tudtam sajnos összeszedetten irni mert nagyon sok minden van de akit érdekel az írjon rám ha esetleg érdekli vagy lenne valami tanácsa!Köszönom ha idáig elolvastad!Szép estét/Napot!

2020. aug. 5. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi, de romák vagytok vagy ők?

Hanyagold azt hogy "palim", kérlek.

Mi a konkrét kérdés? mit gondolunk a pasi családjáról? Azt hogy gáz, igen, ezt akartad hallani? Tudod te is, h gázosak, mert nem azt irtad pl milyen jó velük. Akkor mit vársz?

Egyébként ha a pasi okés és minden jó, akkor elköltöznék onnan és nem kellene gyakran talizni a családjával.

DE már az egy nagy baj, h kibeszél, pláne az intim dolgokat. Te neked kell mérlegelni, hogy belefér-e vagy nem... :)

2020. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem élünk eggyutt a palimmal!:) És nem a származás a lényeg!Nem romák!!Csak úgy viselkednek!Adtam minden tesójának esélyt de sajnos idővel kimutatták a foguk fehérjét!Nem szeretem aki a szemembe jópofizik a hátam mögött meg kibeszél!
2020. aug. 5. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem aki a szemembe jópofizik a hátam mögött meg kibeszél!



akkor ne menj oda és nem tudnak a szemedbe jópofizni :)

2020. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Röviden: pia, részeg, meg mindenki egy khm.

Ha lenne még Mónika show ott kellene indulni.

2020. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 1Léna ***** válasza:

Nagy családban a testvérek jó esetben jóban vannak egymással. Ismerik egymás erősségeit, gyengeségeit. Összetartóak, próbálják egymást védeni a sérülésektől, csalódásoktól.

A fő kérdés az, hogy szereted-e azt az embert akivel 2,5 éve kapcsolatod van? Hajlandó vagy-e elviselni a családtagok megmérettetését.

Nem a családját kell szeretned, persze, ha nem tudsz beilleszkedni, akkor az a párodnak sem lesz kellemes, mert az Ő számára, fontos a családja.

Minden összeütközésből, nézeteltérésből lehet tanulni, valamit a másik személy érzékenységi pontjairól. Lehet azokat a beszédtémákat kerülni, vagy higgadtan átbeszélni. Nem vitás, hogy ennyi személlyel időbe telik elfogadtatni magadat.

2020. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: korrekt válasz!
2020. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!