Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14/L és 23/F. Szerintem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/L és 23/F. Szerintem ez egyáltalán nem normális. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A "barátnőmről" van szó. Régen nagyon jóban voltunk (igazából ő még mindig azt hiszi), de engem zavar a mostani énje. 2 hetente váltogatja a barátait, akikkel szerintem le is fekszik minimum egyszer. Kb. mind ilyen 18-24 éves. Mostanában csak a pia, a pasik meg a buli érdekli. Most szokott le a cigiről is.(!) El van szállva magától. Nem is foglalkozik a külsejével, ápolatlan. (El tudom képzelni, hogy a barátjai milyenek lehetnek.)

Ja, és hab a tortán, hogy a szülei általában tudnak ezekről és nem tesznek semmit. És olyan rossz, mert én egyáltalán nem vagyok ilyen, sőt.. az ellentétje.

Mit tegyek? Hogy magyarázzam meg neki, hogy ez így nem megy? Vagy hagyjam magára? Egyébként a barátja pedofilnak számít?


2010. aug. 4. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem, nem normalis.. nem számit pedofiliának, de azzal a pasival komoly gondok vannak, h 1 kislánnyal kezd ki..
2010. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát ez így elég gáz..én vagyok 17 a barátom 23 és ez így tökéletes..na most 14 évesen még 18 évesekkel se mertem tárgyalni.ÚÚRisten manapság mik vannak:S:S:S de dúrva..hát szerintem mond meg neki hogy te másmilyen vagy mások az elveid, ha igaz barátnő megérti és változik hozzád, ha nem érdekli sose volt igaz barát..
2010. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát, én is nagyon kiakadtam, amikor elmondta ezeket nekem..
2010. aug. 4. 11:47
 4/16 anonim ***** válasza:

azért én egyértelműen nem mondanám h nem normális ..

sőt a fordítottját is ismerem amikor 14 éves kissrácnak van 24 éves bnője, és mindketten nagyon élvezik, gondolom elég izgi egy ilyen kapcsolat ekkora korkülönbséggel, mind a két félnek


szal nem hiszem h gond lenne, aztán majd ahogy nő, úgyis kialakul mi kell neki

2010. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg nem normális:S
2010. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
kisqrva van ilyen,majd terhes lessz elqrja az életét,de legalább most vidám.Keress újbarinőt.
2010. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A csajra még csak- csak lehet mondani, hogy normális, hiszen ő marha menőnek érzi magát, hogy idősebb a pasija. Viszont a pasi tuti, hogy nem 100as. Minek kell neki egy effektíve kislány?! Nem hiszem el, hogy többet tudna nyújtani, mint egy 18, vagy 20 éves már- már nő.

Egyébként hagyd a barátnődet. Nem valószínű, h attól megváltozna, ha a lelkére beszélsz. Ha ő keres, akkor beszélgess vele egy kicsi, de te különösebben ne erőltesd a kapcsolat tartását. Azért jó, hogy te érettebben gondolkodsz.

2010. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Régen nagyon jóban voltunk (igazából ő még mindig azt hiszi), de "

Ha jól értem már nem a barátnőd

Oici féltékenységet( sikeres a pasiknál)érzek a hangodban

2010. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális az ilyen lányok azt hiszik h. akkor lesznek menők ha iylen pasikkal lógnak,de az ilyen pasik csak kihasználják és csak arra fog kelleni.Mert egy értelmes 20-on éves fiú normális lányt keres és olyat aki érett egy kapcsolatra nem pedig egy buta kislányt.
2010. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

14 voltam mikor a 23 éves pasimmal megismerkedtem. Lassan 17 leszek és Boldogok vagyunk, szal ne álltalánositsunk h pedofil meg blabla..

Amúgy szerintem a kiscsaj épp abba a korba van mikor ezek érdeklik, de nem helyes, hogy ennyire elhagyja magát és qrvát csinál magából. Meglesznek a következményei ennek az életformának, mikor már úgy szétlesz kúrva, hogy senkinek nem kell. Próbálj velke beszélni, de ha nem kéri a segitséged akkor hagyd, ilyen korba van, nem lehet vele mit csinálni. Előtt utóbb rájön ....

2010. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!