Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem elég nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem elég nagy tahóság?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt valaki akivel nagyon jóban voltam, de csak barátok voltunk. 1 és fél évig kb. nagyon jól megvoltunk, sok dolgot csináltunk együtt és tényleg nagyon jó barátság volt.. én beleszerettem, de inkább hagytam ennyiben.

Viszont késöbb összejött valakivel, akivel 1 évig voltak együtt kb. Ez az 1 év alatt soha nem keresett meg engem szinte, csak ha nagyon kellett neki valami és akkor is hamar lerendezte, semmit nem beszéltünk már úgy mint régen.


Viszont amint vége lett a kapcsolatuknak (most pár napja), most már minden nap vár engem msn-en és telefonálgat is, hogy mi van velem, beszélgessünk, jajj de rég beszéltünk már, stb...


Ez csak szerintem elég nagy tahóság, hogy eddig le se szart, de most hogy egyedül van már megint kellek?:)


2011. okt. 22. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tahóság. Szarj a fejére. Te egy pótlék vagy neki.
2011. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz, hogy hagyom is a fenébe és nem reagálok neki semmire. Vagy elküldöm inkább melegebb éghajlatra :)
2011. okt. 22. 23:38
 4/11 anonim ***** válasza:
szard le ahogy ő leszart téged mert nem érdemli meg és elhanyagolt mert volt neki más. ha sokat jelentenél neki akkor írt volna közben is.
2011. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem is értem miért volt ilyen... hiszen elötte semmi gond nem volt köztünk.. Tényleg úgy néz ki mintha csak unalomüzésnek kellettem volna..
2011. okt. 22. 23:46
 6/11 anonim ***** válasza:
sztem nem az 20L
2011. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is jártam így és a mai napig fáj. Mi három évig voltunk nagyjából jóban. Bármiben számíthattam rá és fordítva. Eleinte ő hajtott rám, ezzel tisztában voltam, de aztán szépen átment ez az egész egy jó barátságba, amíg össze nem jött a barátnőjével. Innentől kezdve még egy évig küzdöttünk, a csaj nagyon féltékeny volt rám, próbáltunk tenni ellene, bizonyítani, nekem nem egy barátságom, illetve az akkori kapcsolatom is majdnem ráment a leányzó kavarásaira még is kitartottam a srác mellett, mondván hogy az ember jóban-rosszban kitart a barátai mellett. Végül egy újabb kavarás után egy 20 másodperces telefont érdemeltem a sráctól (ott állt mellette a barátnője), hogy töröljem ki az életemből és felejtsem el őt. A reakcióm kb annyi lehetett, hogy OKÉ... Iszonyatosan szánalmasnak éreztem és érzem a mai napig, hogy ennyi mindent benyeltem miatta és annyit nem érdemlek, hogy legalább leüljünk és megbeszéljük a dolgot akár hármasban is. Előtte keresett ha gáz volt a kapcsolatukban stb. Utána tudattam vele, hogy rám többé a büdös életben ne számítson és nem is keresett. Még mindig nagyon fáj, de úgy gondolom ez volt a leghelyesebb amit tehettem.


Ha nem is ugyanaz a szitu nálad, de merőben hasonló... Két lehetőséged van. Vagy szóba állsz vele és legalább megpróbálod felmérni, hogy megbánta-e hogy nem keresett, vagy nem reagálsz a megkeresésére.

Még egy példa: volt egy olyan haverom is, akinek fél évig volt egy barátnője, aki mindenben kihasználta. Bármit mondtuk mi, a barátai... mindig mi voltunk a hülyék, végül senki nem foglalkozott vele. Amikor szakítottak persze hogy mi voltunk az elsők akikhez rohant. Ő nagyon megbánta hogy nem hallgatott ránk és hogy ennyire elhanyagolta a társaságot egy nő miatt, így persze "megbocsátottunk"... Ezért mondom, hogy nem mindegy ezt a srác hogy reagálja le.

2011. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát... elég jól ismerem öt.. Sokszor igérgette már, hogy megváltozik régebben is.. Mert vannak bizonyos problémái.. nem igazán tiszteli az embereket és könnyen eldob másokat magától.. Persze velem nem volt ilyen régebben soha.. De most, hogy már ilyen volt ezek után nem igazán bízok meg benne, hogy megváltozna..
2011. okt. 23. 00:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem is volt már így... bele lehet menni a játékba és illúziókba ringatni magad de szerintem felesleges... vagy beszélgessetek mint eddig de amúgy szard le vagy pedig mond a szemébe hogy huzzon a vérbe :D
2011. okt. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra nm gondoltál h esetleg teccettel neki és nm tudta h viszonoztad volna e neki (mielőtt osszjott a csajjal) és feltette a baratsagotokat? És megpróbált elfelejteni???! Bocs a szoismetlesert
2011. okt. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!