Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos az aggodalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos az aggodalmam?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a párommal, két gyermekünk van. Az utóbbi hónapokban kiderült, hogy a férjem nem maradéktalanul boldog,azt mondja, besokallt a karantén helyzet miatt. Én azon vagyok, hogy összetartsam a családot,állítja, hogy ő is lát még esélyt rá...de közben van egy hölgy a fb-on, akivel levelezget. Állítja, hogy semmi komoly, meg különben is fényévekre van a nő (másik kontinensen) stb.és csak barátok, beszélgetnek. Amennyire rálátásom van, viszonylag rendszeresen váltanak levelet mindenféle témáról. Egy idő után elkezdett zavarni ez a dolog. Szerintetek jogosan? Vagy ne tulajdonítsak neki jelentőséget? Mit gondoltok?
2020. aug. 6. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a nő jelenleg valamiért lelkitárs. Ne érts fépre, szerintem valahol ez is aggodalomra adhat okot, mert így könnyen el lehet hidegülni. Kérdés, te miért nem tudsz az lenni, vagy miért estél ki a szerepkörből? Hol romlott el?

Lehet kezdésnek ezeket kéne végiggondolni.

2020. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Téged talán nem érintett a karantén? Ez szerinted felhatalmazna arra, hogy más pasikkal társalogj? Sőt, te már régebb óta vagy otthon, mint a kedves párod, ő mit szólna, ha flörtölgetnél másokkal, csak mert "otthon ülsz"? Kapja be és menjen.
2020. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Való igaz, kiestem a szerepkörből, azon vagyok, hogy visszakerüljek. Pont emiatt is zavar a "lelki társ" jelenléte.

A másik viszont valóban az, hogy nekem eszembe nem jutna így kezelni a problémát...

2020. aug. 7. 00:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. A férjed már máshol keresi az elfogadást. De ne aggódj, rúgd ki. Add rá a kabátot, ha így jobban érted.
2020. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mielőtt ide írtam, pont mondtam neki, hogy elmegyünk a fiúkkal, mert ez nálam nem fér bele. Ugyanezzel érveltem, hogy szeretném, ha velem beszélgetne, ahogy eddig is. Hiába mondja, hogy nincs semmi köztük, de most mégis, nekem ezzel kellene mostantól együtt élnem, hogy ő egy másik nővel beszélget? Csak az is baj, hogy felelős vagyok két kisfiú jövőjéért is, akik szeretik az édesapjukat. Így aztán nem olyan könnyű ráadni azt a kabátot...
2020. aug. 7. 00:39
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Miért, ő nem felelős értük? Vagy abbahagyja, vagy kabát. Döntse el.
2020. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Erre próbáltam utalni neki én is, ha egyelőre nem is ilyen direkt módon. Mondtam neki, hogy kérdezze meg már magától, miért nem tudja leépíteni, ha látja, hogy ez engem ennyire zavar. Egyáltalán az a szomorú, hogy nem érti, mi a problémám.
2020. aug. 7. 01:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

" van egy hölgy a fb-on, akivel levelezget. Állítja, hogy semmi komoly, meg különben is fényévekre van a nő (másik kontinensen) stb.és csak barátok, beszélgetnek. "


Abszolút mindegy.

A TÉN : Kint van már a házasságából, te már mint barát sem vagy számon tartva, nem hogy feleségként.

2020. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még ez is benne van a pakliban. De ha valóban borítani akarná a családunkat, akkor miért mondaná mindezzel együtt, hogy szeret, és lát esélyt rá, hogy megoldjuk? Miért fárasztja magát ilyenekkel? Esküszöm, nem értem.
2020. aug. 7. 01:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondani mindent lehet, mit tesz, azt nézd.
2020. aug. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!