Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos az aggodalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos az aggodalmam?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a párommal, két gyermekünk van. Az utóbbi hónapokban kiderült, hogy a férjem nem maradéktalanul boldog,azt mondja, besokallt a karantén helyzet miatt. Én azon vagyok, hogy összetartsam a családot,állítja, hogy ő is lát még esélyt rá...de közben van egy hölgy a fb-on, akivel levelezget. Állítja, hogy semmi komoly, meg különben is fényévekre van a nő (másik kontinensen) stb.és csak barátok, beszélgetnek. Amennyire rálátásom van, viszonylag rendszeresen váltanak levelet mindenféle témáról. Egy idő után elkezdett zavarni ez a dolog. Szerintetek jogosan? Vagy ne tulajdonítsak neki jelentőséget? Mit gondoltok?
2020. aug. 6. 23:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jogos! Köszi!
2020. aug. 7. 01:45
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, ha olyan kis ártatlan beszélgetés, akkor mutassa meg neked, mert kiváncsi vagy rá. A reakcióból fogod látni, hogy mennyire vagy fontos neki. Ha már más nővel beszélget nem veled, régen rossz! TE kellene hogy legyél a "testi-lelki" társa. Ne csinálj már magadból bohócot.
2020. aug. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért rögtön nem kell feladni. Házasság, jóban-rosszban megvan? Sokan azt hiszik, hogy a "rosszban" rész anynit jelent, hogy a másik kicsit hisztis és elviselem max1-2 hétig, amíg nekem jó. Ez nem így van. Nálatok most ez a "rosszban" rész. Szerintem ez csak átmeneti dolog lehet, megkattant kicsit, baja van magával. Várd ki a végét, addig ne foglalkozz vele, koncentrálj magadra, szépítkezz, menj el ide-oda, vele csak minimálisan foglalkozz. De semmiképpen se csapj hisztit, ne támadd, legyél vele nyugodt, de hideg. Előbb-utóbb érdeklni fogja, hogy mi van veled. De rögtön feladni ostobaság, főleg, hogy gyerekeitek is vannak.
2020. aug. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy hasonlóan gondolkodom. Próbálok türelmes lenni és időt adni neki, hogy rendbe tegye a gondolatait, az érzéseit. Még nem érzem, hogy fel kellene adnom, mert én tudom, mit veszíthetünk. Szerintem ő még nem. Köszönöm, hogy írtál.
2020. aug. 7. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!