Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Milyen tapasztalatait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen tapasztalataitok vannak a nők megbízhatóságát illetően?

Figyelt kérdés
Akikkel egykor kapcsolatban voltatok.

2020. aug. 7. 08:53
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
78%
#10 egyetértek veled, de az utolsó állítás, miszerint a gyerek kijön havi 40-ből Magyarországon 2020-ban egyszerűen nem igaz. Iskoláztatás, folyamatosan új ruhák, mert mindig nő, az évi egy nyaralás egy fizetésből két főre, a gyerekek egyre inkább menő számítástechnikai/elektronikai cuccokat akarnak, főleg a fiúk, amiknek borsos ára van. Barátomnak megvan az új Fifa, hát 20k volt a játék.
2020. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
20%

11.-nek.


De nem mindenki burzsuj budai zsidógyerek, hogy drága dolgokat kapjon. Csóróság van.

2020. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
8%

Na ez az...

Nem a gyerek kerül sokba, hanem az elkapatás. Az, hogy menjenek évente egyszer nyaralni (150e minimum) és a gyerek kapjon "pléjsztésünt" 200e + 20k*játék.

20-on évesen ha kerülök havi 40-be akkor lehet sokat mondtam, úgy hogy 85kg és 20kg között azért van egy kis különbség ételben. Iskoláztatás nem tudom miért olyan nagy költség, hogy ezt folyton meg kell említeni évente 20 max 30e a tankönyv/füzet, amit élelmesebb családok megspórolnak és elkérik a tavalyi könyveket.

Illetve a ruháztatást is ide vehetjük. Én tökre elvagyok 1000-2000 forintos pólókkal, nem tudom minek kellene a gyerekre springfield vagy Tommy Hilfiger pólót adni ami alaphangon egy 10-es.

2020. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
12%
ui.: Kieg: 30e forint havonte kb 2800 forint spórolás. Ha nem vesznek meg a gyereknek havonta 4 üveg kólát és 4 zacskó chipset akkor megvan a spórolás és talán cukorbeteg se lesz a gyerek 10 év múlva.
2020. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
88%
#13 majd ha lesz egy gyereked, akkor megtudod, hogy elvinni a gyerekedet évi egyszer nyaralni, megajándékozni azzal, amire vágyik (számítógépes cuccok, ami minden korabeli gyereknek megvan) az nem elkapatás. Te lehet elvagy 2000 forintos pólókkal, amik már évek óta megvannak, hidd el, az anyukák is szeretik a turkálókat, de a gyerek növekedése miatt folyamatos kiadás a ruházkodás, ha turkáló, ha újonnan van.
2020. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
89%
#13 "20-on évesen 40-be kerülök" már megint egy még szüleivel élő ember akarja megmondani a tapasztaltaknak a tutit.
2020. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
52%
7 A szintezések is hülyeségek, és nem a valóságot mutatják itt a Gyakorin a lepontozó brigád élén "Mazsikával", aki nem bírja elviselni ha a táblán valaki fölé kerül. Szóval abszolút nem a valóság van mutatva. Ugyan az pepitában mint a %-os.
2020. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
83%

10 Ha ennyi a havi gyerektartás akkor vagy sok gyerek van és/vagy jól is keres apuka. Nem véletlen állapítják meg azt az összeget amit. Ha a gyerekekre íratta a házat, akkor nem az exnek hagyta ott. Erre egyébként feltehetőleg a kutya nem kérte.


40 000Ft-ból nem jön ki egy gyerek ellátása. Nem a drága játékok, ruhák miatt. A rá eső rezsi, tisztítószer, piperecucc is költség, a minőségi élelmezés baromi drága (ebbe nem is kell belevenni a szemét kaját, ami sokkal olcsóbb, mint a jó minőségű étel), ez nem fedez osztálypénzt, osztálykirándulást, gyógyszert, vitamint, szemüveget, fogszabályzót, sportot, telefonfeltöltést stb.


Aki szerint elég 40 ezer Ft a megélhetésre, az éljen meg belőle nyugodtan.

2020. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

8 Na erre a 3-ra volnék kíváncsi, hány szerte át az ilyen nők fejét-de ahhoz már "nem emberek" hogy ezt be is vallják.

Ilyenkor a "nagy" emberség átmegy lapításba és sunnyogásba.

2020. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
70%
18 igen, jó példák, én is utólag gondoltam, hogy kihagytam a fogszabályzást, a speciális étrendet, mert egyre több gyerek glutén/laktózérzékeny. Ezek a dolgok már nem "luxusdolgok", mint ahogy a fentiek állítják, hanem valós szükségletek. Bár szerintem évi egy balatonozás sem luxus kategória.
2020. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!