Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve együtt, de szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve együtt, de szerelmes lett egy másik nőbe. Időt kért. Mit tegyek. Van értelme várni?

Figyelt kérdés

10 éve jöttem össze a párommal, fiatalok voltunk. Én 19, ő 20. Voltak kisebb nagyobb gondok, de azt gondoltam minden rendben velünk. Erre egyik napról a másikra kijelentette, hogy már nem úgy szeret. Majd később kiderült az oka is, hogy valaki másba lett szerelmes

Állítása szerint semmi nem történt, és hogy adjak neki időt, hogy enyhüljön az érzés. Nem tudom mit tegyek. Együtt élünk, nincs gyerek. Én még szeretem, de vajon van értelme várni? Az a lángolás lehet elmúlik nála, de lehet hogy engem attól nem fog szeretni utána . Nagyon kivagyok. Napok óta bőgök. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi lett a vége? Előre is köszi ha válaszol valaki 30/N



2020. aug. 8. 10:09
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja már nem szeret úgy, meg kiderül hogy van valakije...ehhh! Ennek tetejébe nem engedi hogy elmenj... Mi a franc?

Könyörgök térj észhez, mert ez megalázó rád nézve.

Időt kér , akarom mondani talonba tesz téged, ha az új csajjal mégsem úgy alakulnak a dolgok , akkor ott legyél te neki. Na szépen kitalálta ezt... 😆

Teljesen mindegy hogy 10 év , vagy 2 vagy 30... Ha nem szeret úgy akkor nincs értelme. Illetve ha most elő tudott fordulni ilyen, hogy elbizonytalanodik, és más beférkőzik a kapcsolatba, akkor ezekután bármikor előfordulhat. Gondolom nem lenne jó ha akkor is előfordulna, mikor már gyerek is van, akit nevelsz, ő meg más nőkbe szerelmesedik bele....vicc...


F38

2020. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Ajj. Én is ezt érzem. Hogy nem tud valamilyen szinten még elengedni, legyen az ok megszokás vagy bármi. Csak hát szar. Tudom hogy megalázó is ez számomra, hisz mellettem fekszik de másra vágyik.
2020. aug. 8. 10:39
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hogy ugyanezt mondta az én exfeleségem is hogy semmi sem történt, mikor neki lett pasija. Csak beszélgetnek, csak csetelnek. Aztán mikor munka miatt távol voltam...akkor meg csak összebújtak ...a mi ágyunkban...hányinger az ilyen ember.

Ha nem szeret lépjen le! De ne hazudjon, és tartson talonban!

2020. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van. Egyébként nagyon jó ember, a 10 év alatt egyetlen dologban mindig biztos voltam, az az hogy megcsalni nem fog. Talán elhiszem hogy nem is történt semmi, de az érzelmi megcsalás talán rosszabb is. Köszönöm hogy írtatok. Rendes tőletek
2020. aug. 8. 10:43
 15/45 anonim ***** válasza:
89%

Én is így gondoltam mikor az exfeleségem félrelépett, hogy teljesen mindegy , mert ha nem szó szerint történik megcsalás, csak érzelmileg, az ugyanolyan rossz...


És én is azt hittem hogy nem fog megcsalni, főleg hogy gyerekek is vannak. Hogy ilyet nem tehet egy anya , aki gondol a gyerekei jövőjére..stb...

Hát tévedtem.

2020. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Hmm.. titkon azért reméltem, hogy hátha lesznek nagy love storyk, hátha sikerült másoknak kilábalni egy ilyen helyzetből. De úgy látom az eredmény egyértelmű sajnos. Már csak az erőt kell össze gyűjtenem. :(
2020. aug. 8. 10:55
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy vannak love storyk, ez nem kérdés! Van akinél csak tényleg elbizonytalanodás történik. Nálatok sem tudni hogy mi van.


De azt ne felejtsd el hogy ez nem másokról szól , hanem rólatok, rólad.

Arról hogy te mennyit tudsz tolerálni, elfogadni. Van aki sokmindent elfogad, megbocsájt, van aki kevésbé ilyen...

Jó meghallgatni mások történeteit, de semmi sem garancia arra hogy az azonos a saját utaddal. Mindenki a saját életéről dönt.

2020. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Sajnos eléggé " szolga lelkű" vagyok. Ha lehet ilyet mondani, de részben muszáj is, mert olyan munkája van, ahol ha nincs tolerancia, akkor már 1 hónapig se lettünk volna együtt, nemhogy 10 évet. Szeretném azt gondolni, hogy idővel minden jó lesz. De ez most padlóra tett. Attól tartok, hogy a bizalmam örökre megingott. állandóan azon agyalnék, hogy na most vajon igazából szeret, vagy csak muszajból? Vagy mikor lesz nála újabb fellángolás?! Ajj nagyon szenvedek.
2020. aug. 8. 11:21
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra , ha mégis vele maradnál akkor meddig bírnád ezt a kétségekkel teli életet ? Boldog lennél? Minden nap eszedbe jutna - ahogy írtad is- hogy csak muszàjbòl van veled . Ez minden csak nem egy boldog és kiegyensúlyozott párkapcsolat !


Biztosan van ellenpélda is , ahol valóban egy harmadik fél kellett ahhoz , hogy rádöbbenjen a pasas , hogy a párját szereti a világon a legjobban.


Ha valaki időt kér, az már régen rossz . Ilyenbe nem szabad belemenni . Tudom , nagyon nehéz , de jobban jársz ha elengeded . És nagy butaság azt gondolni , hogy soha többet nem fogsz így szeretni senkit , mint Őt. Részben igazad van , mert minden embert máshogy szeretünk és minden szerelem más. 10 év ide vagy oda , ha ebben maradsz , akkor csak magadat fogod tönkre tenni . Voltam ilyen helyzetben , tudom min mész keresztül . Örülj neki , hogy nem köt hozzà egy kisgyerek vagy hàzasság . A hitelt meg fizesse csak egyedül !


Nehéz lesz , de inkább lèpj ki ebből . Sok erőt és kitartást kívánok !


28/N

2020. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős amit írsz 😊

Azt mondom hogy például munkahely miatti tolerancia még rendben is van.

És én is ilyen "szolga lelkű" vagyok/voltam.

Az biztos hogy exemmel túlságosan is az voltam, és ezt biztos hogy nem fogom elkövetni a jövőben.

Nem jó az ha csak az egyik fél próbál engedni, és ő képes változtatni, mondván nekem mindegy, vagy megértem az ő helyzetét... Közben a másik nem így viszonyul hozzád...de nem ismerem a sztoryt, nem akarok hülyeséget mondani.

Egy biztos a túl sok tolerancia visszaüt, és alapnak veszik.


" Attól tartok, hogy a bizalmam örökre megingott. állandóan azon agyalnék, hogy na most vajon igazából szeret, vagy csak muszajból? Vagy mikor lesz nála újabb fellángolás?!"


Ezzel ugyanígy voltam én is, ezért nem tudtam folytatni. Időbe telt , de ki kellett mondani hogy ez így nem fog működni.

Lehet egy illúziót kergetek, és manapság már nem érték/nem létezik a hűség, de anélkül meg nekem nem működik.

Kitartás , ezt mindenki nagyon megszenvedi, és nem egy-két nap mire letisztul 😔

2020. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!