Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve együtt, de szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve együtt, de szerelmes lett egy másik nőbe. Időt kért. Mit tegyek. Van értelme várni?

Figyelt kérdés

10 éve jöttem össze a párommal, fiatalok voltunk. Én 19, ő 20. Voltak kisebb nagyobb gondok, de azt gondoltam minden rendben velünk. Erre egyik napról a másikra kijelentette, hogy már nem úgy szeret. Majd később kiderült az oka is, hogy valaki másba lett szerelmes

Állítása szerint semmi nem történt, és hogy adjak neki időt, hogy enyhüljön az érzés. Nem tudom mit tegyek. Együtt élünk, nincs gyerek. Én még szeretem, de vajon van értelme várni? Az a lángolás lehet elmúlik nála, de lehet hogy engem attól nem fog szeretni utána . Nagyon kivagyok. Napok óta bőgök. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi lett a vége? Előre is köszi ha válaszol valaki 30/N



2020. aug. 8. 10:09
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ennyire szereted, vagy csak a megszokás tart össze benneteket, amit te szeretnél mély érzelemnek megélni és igazából a változástól félsz?

Attól mondjuk a jelek szerint mindketten.

2020. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Jogos a kérdés. Pont ezen agyalok jelenleg. Szerintem

50-50. Tudom hogy giccsesen hangzik, lehet kis naiv vagyok itt 30 éves létemre, de én azt hittem együtt öregszünk meg. Lehet hogy az is bennem van, hogy hátra kell hagyjak mindent, és a nulláról kezdeni.

2020. aug. 8. 14:17
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy nincs gyerek.
2020. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
75%

Hát akkor maradj ott.

A párod valószínűleg pontosan tudja, hogy egyszer neked is lesz ilyen, egy hosszú kapcsolatban nem az a kérdés, hogy lesz-e, hanem, hogy kinek előbb és főleg az, hogy hogyan kezelik.

30 körül pont az az időpont van, amikor felismered, hogy újra lehet ugyan kezdeni, de valószínűleg ugyan ide jutsz idővel, csak mással.

Vagy ide se, vagy megtalálod akivel minden jó.

De hogy 19re húzol lapot, vagy 13ra, azt senki nem tudja megmondani.

2020. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Mindig azt hittem hogy 30 évesen már gyerekem lesz. Erre meg pont az életem hullik szét. Nagyon köszi mindenkinek hogy írtatok.kulon köszönöm, hogy normális hangnemben. Ez a gyakorin elég ritka :)
2020. aug. 8. 14:27
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
És a párod mit mondott, ő szakitani akar vagy veled maradna és megpróbálja lecsititani a szerelmet ?
2020. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Azt kéri várjak, ne költözzek, mert tudja hogy el fog múlni.
2020. aug. 9. 10:19
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne hozz meggondolataln döntést. Értem, hogy fáj, de ez nem fog elmúlni akkor se, ha ott hagyod. A mai világot, a sok párkapcsolati válságot elnézve egyltalán nem biztos, hogy találsz később tőle jobb, megbizhatóbb párt vagy aki igazán szeret. Lehet, a következő megcsalna. Én nem szakitanék, lehet, egy időre elköltöznék, elgondolkodnék magamon, magunkon , de ha ő nem akar kidobni és az új csajjal lenni, és ha nem csalt meg, nem jött vele össze, nem ültetett fel, akkor egész más a helyzet. Egy év múlva visszanéznék erre a posztra és akkor dönteném el, hogy kössük-e össze az életünket vagy sem. Sajnos van ilyen, hosszútávú kapcsolatokban elgé gyakori, hogy fellángolunk, plátói szerelembe esünk egy harmadik felé. Az emberi természet ilyen..
2020. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a soraidat. Legbelül én is így érzek. Amit most tehetünk, hogy nagyon átbeszéljük a dolgot. Tudom jól én is, hogy az a lángoló szerelem nem tart ki egy életen át, viszont rajtunk múlik , hogy engedünk e az ilyen érzelmeknek. Bennem is van hiba, próbálok változtatni, aztán majd kiderül, hogy jó döntés volt e. De mindenesetre a bizalmam nagyon megingott, és nen tudom hogy helyre áll e
2020. aug. 9. 10:55
 40/45 anonim ***** válasza:
62%

39


-De mindenesetre a bizalmam nagyon megingott, és nen tudom hogy helyre áll e


ok. most megáll, de a következő nőnél akibe szerelmes lesz, mit fogsz tenni?

2020. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!